Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.04.2013Äriregister
- Aadress
- Nõva tn 1-44ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5284784Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 58111 — Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamineÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 6 h tagasiInglitiivul OÜ on osanik või juhtorganis veel 5 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 31 590 € | −37 265 € | 35 123 € | €349k | 1 | 16.06.2025 |
| 2023 | 68 420 € | 167 € | 78 388 € | €104k | 1 | 25.03.2024 |
| 2022 | 50 058 € | 2868 € | 80 021 € | €110k | 1 | 13.04.2023 |
| 2021 | 56 382 € | 7370 € | 77 153 € | €159k | 1 | 02.07.2022 |
| 2020 | 35 360 € | 8479 € | 69 783 € | €128k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 40 563 € | 20 890 € | 61 304 € | €119k | 1 | 02.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 987 € | 0 € | — |
| 2025 | 33 817 € | 7715 € | 4160 € | 1 |
| 2024 | 32 066 € | 7244 € | 6619 € | 1 |
| 2023 | 48 468 € | 16 238 € | 15 837 € | 2 |
| 2022 | 55 226 € | 6994 € | 4938 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 987 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €20k | €7k | €6k | €1k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | — |
| Käive 2024 | €16k | €6k | €6k | €4k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €1k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €13k | €7k | €15k | €14k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €4k | €4k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €19k | €12k | €12k | €13k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €1k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | 875 € | €1k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Toetused (2 · €7k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2018
3600 €
EISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2018
3600 €
Ajalugu (16)
Äriregister kanded14.08.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 20063782 / 8 · Olek: Jõustunud
14.08.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
31.03.2025
Muutmiskanne
Ä 20063782 / 7 · Olek: Jõustunud
31.03.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20063782 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
26.08.2019
Muutmiskanne
Ä 20063782 / 5 · Olek: Jõustunud
26.08.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20063782 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20063782 / 3 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
10.08.2015
Muutmiskanne
Ä 20063782 / 2 · Olek: Jõustunud
10.08.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.04.2013
Esmakanne
Ä 20063782 · Olek: Jõustunud
16.04.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Monika AmbreJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet