Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.04.2013Äriregister
- Aadress
- Kihusalo, Punaküla, Põhja-Sakala vald, 71204 Viljandi maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02201 — MetsaraieÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102030732MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 158 864 € | 184 011 € | 538 520 € | €850k | 0 | 01.07.2024 |
| 2022 | 91 987 € | 158 890 € | 354 509 € | €476k | 0 | 14.09.2023 |
| 2021 | 10 650 € | 66 305 € | 195 619 € | €228k | 0 | 01.04.2022 |
| 2020 | 4103 € | 5463 € | 129 314 € | €177k | 0 | 01.04.2022 |
| 2019 | 667 € | 34 963 € | 121 351 € | €121k | 0 | 24.01.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | — | — | — |
| 2025 | 53 281 € | 10 229 € | 1373 € | 1 |
| 2024 | 85 481 € | 2138 € | 5270 € | 1 |
| 2023 | 158 135 € | 17 315 € | 0 € | — |
| 2022 | 86 826 € | 44 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €53k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | €10k | — | 512 € | — |
| Tööjõumaksud 2025 | 827 € | — | 546 € | — |
| Töötajaid 2025 | — | 1 | — | — |
| Käive 2024 | €78k | 0 € | €7k | €1k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | 273 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | 409 € | €2k | 968 € | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | — |
| Käive 2023 | €24k | €68k | €35k | €31k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €2k | €13k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | 0 € | €59k | €12k | €16k |
| Riigimaksud 2022 | 44 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Toetused (13 · €122k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaPRIAEU/EAFRD2024
23 480 €
PRIAEU/EAFRD2024
19 751 €
PRIAEU/EAFRD2024
4477 €
PRIAEU/EAFRD2024
3795 €
PRIAEU/EAFRD2024
3403 €
PRIAEU/EAFRD2024
2910 €
Näita ülejäänud (7)
PRIAEU/EAFRD2024
2321 €
PRIAEU/EAFRD2024
1486 €
129 €
PRIAEU/EAFRD2023
25 322 €
PRIAEU/EAFRD2023
19 863 €
PRIAEU/EAFRD2023
11 539 €
PRIAEU/EAFRD2023
3750 €
Ajalugu (19)
Äriregister kanded29.04.2024
Muutmiskanne
Ä 20063801 / 9 · Olek: Jõustunud
29.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
21.03.2024
Muutmiskanne
Ä 20063801 / 8 · Olek: Jõustunud
21.03.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20063801 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
21.02.2020
Muutmiskanne
Ä 20063801 / 6 · Olek: Jõustunud
21.02.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20063801 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20063801 / 3 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20063801 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20063801 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.05.2015
Muutmiskanne
Ä 20063801 / 2 · Olek: Jõustunud
18.05.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.04.2013
Esmakanne
Ä 20063801 · Olek: Jõustunud
18.04.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Tiit SoaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet