Üldandmed
Äriregister · 3 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.04.2013Äriregister
- Aadress
- Metsa tn 6-13ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5154770Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101683054MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 3 min tagasiAsutajad
Äriregister · 3 min tagasiOsanikud
Äriregister · 3 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 min tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 96 435 € | −51 533 € | 56 322 € | €131k | 2 | 03.03.2026 |
| 2024 | 95 462 € | −18 469 € | 107 855 € | €131k | 2 | 04.02.2025 |
| 2023 | 203 271 € | 23 312 € | 126 324 € | €158k | 2 | 27.01.2024 |
| 2022 | 314 186 € | 41 169 € | 103 012 € | €150k | 1 | 09.02.2023 |
| 2021 | 157 834 € | −16 318 € | 74 606 € | €137k | 1 | 26.01.2022 |
| 2020 | 149 332 € | 36 685 € | 103 395 € | €172k | 1 | 26.01.2021 |
| 2019 | 167 867 € | 17 391 € | 67 619 € | €80k | 1 | 29.01.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1764 € | 4400 € | 2225 € | 2 |
| 2025 | 114 102 € | 18 018 € | 11 006 € | 2 |
| 2024 | 88 496 € | 16 340 € | 9393 € | 2 |
| 2023 | 201 344 € | 32 168 € | 10 066 € | 2 |
| 2022 | 312 466 € | 35 087 € | 9471 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €2k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €39k | €21k | €14k | €40k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | 0 € | €5k | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €4k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 4 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €9k | €24k | €3k | €53k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €2k | €3k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €113k | €14k | €58k | €16k |
| Riigimaksud 2023 | €22k | €2k | €4k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €38k | €133k | €25k | €118k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €3k | €1k | €22k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Toetused (7 · €81k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
13 783 €
PRIAEU/EAFRD2024
3360 €
PRIAEU/EAFRD2024
1286 €
548 €
PRIAEU/EAFRD2023
35 853 €
PRIAEU/EAFRD2023
16 338 €
Näita ülejäänud (1)
PRIAEU/EAFRD2023
9734 €
Ajalugu (17)
Äriregister kanded24.03.2026
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 40035746 / 8 · Olek: Jõustunud
24.03.2026
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 8
18.09.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 40035746 / 7 · Olek: Jõustunud
18.09.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 7
29.07.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 40035746 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
29.07.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 6
22.07.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 40035746 / M1 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40035746 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40035746 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40035746 / 2 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40035746 / 3 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
25.04.2013
Esmakanne
Ä 40035746 · Olek: Jõustunud
25.04.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Meelis PohlakJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet