Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.04.2013Äriregister
- Aadress
- Suur-Sõjamäe tn 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5539009Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56111 — Restoranide ja kohvikute tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101720917MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 205 893 € | 31 580 € | 362 807 € | €417k | 4 | 30.07.2025 |
| 2023 | 248 216 € | 53 883 € | 331 227 € | €345k | 5 | 05.07.2024 |
| 2022 | 230 171 € | 71 745 € | 277 344 € | €289k | 5 | 29.06.2023 |
| 2021 | 157 014 € | 35 891 € | 205 599 € | €257k | 5 | 25.07.2022 |
| 2020 | 212 375 € | 9894 € | 169 708 € | €213k | 5 | 08.11.2021 |
| 2019 | 270 984 € | 6570 € | 171 814 € | €188k | 7 | 11.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 47 387 € | 5261 € | 3978 € | 6 |
| 2025 | 206 090 € | 23 319 € | 15 356 € | 5 |
| 2024 | 205 561 € | 21 550 € | 14 620 € | 4 |
| 2023 | 266 136 € | 30 093 € | 14 404 € | 5 |
| 2022 | 220 265 € | 29 317 € | 15 619 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €47k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €51k | €51k | €53k | €51k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €51k | €55k | €50k | €49k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €5k | €5k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €3k | €4k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €70k | €68k | €69k | €59k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €8k | €7k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €3k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €41k | €47k | €64k | €69k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €5k | €8k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €3k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 5 | 6 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiToetused (1 · €5k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
4748 €
Ajalugu (18)
Äriregister kanded14.09.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10182368 / 9 · Olek: Jõustunud
14.09.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10182368 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
05.01.2021
Muutmiskanne
Ä 10182368 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
05.01.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10182368 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10182368 / 5 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.04.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10182368 / 4 · Olek: Jõustunud
15.04.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
05.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10182368 / 3 · Olek: Jõustunud
05.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
29.04.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10182368 / 2 · Olek: Jõustunud
29.04.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
26.04.2013
Esmakanne
Ä 10182368 · Olek: Jõustunud
26.04.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Jaan MalkenJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Külli OselinAsutaja · 2 muud ettevõtet