Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.05.2013Äriregister
- Aadress
- Lennuradari tee 8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56257002Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 78201 — TööjõurentÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101635659MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 041 335 € | 9065 € | 59 569 € | €254k | 40 | 30.06.2025 |
| 2023 | 918 085 € | 25 702 € | 50 504 € | €195k | 33 | 30.06.2024 |
| 2022 | 618 276 € | −19 630 € | 24 802 € | €87k | 26 | 30.06.2023 |
| 2021 | 181 677 € | 28 927 € | 44 432 € | €83k | 13 | 30.06.2022 |
| 2020 | 0 € | 0 € | 15 505 € | €16k | 0 | 14.05.2021 |
| 2019 | 0 € | 0 € | 15 505 € | €16k | 0 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 226 819 € | 114 240 € | 76 968 € | 46 |
| 2025 | 1 096 115 € | 581 348 € | 365 816 € | 39 |
| 2024 | 1 060 596 € | 500 326 € | 308 693 € | 38 |
| 2023 | 798 996 € | 350 203 € | 216 147 € | 34 |
| 2022 | 599 286 € | 263 123 € | 159 970 € | 26 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €227k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €114k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €77k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 46 | — | — | — |
| Käive 2025 | €287k | €188k | €302k | €320k |
| Riigimaksud 2025 | €129k | €110k | €167k | €174k |
| Tööjõumaksud 2025 | €74k | €77k | €104k | €110k |
| Töötajaid 2025 | 36 | 45 | 47 | 39 |
| Käive 2024 | €279k | €187k | €272k | €323k |
| Riigimaksud 2024 | €126k | €102k | €134k | €138k |
| Tööjõumaksud 2024 | €79k | €70k | €83k | €77k |
| Töötajaid 2024 | 38 | 41 | 39 | 38 |
| Käive 2023 | €149k | €138k | €277k | €235k |
| Riigimaksud 2023 | €63k | €65k | €110k | €112k |
| Tööjõumaksud 2023 | €39k | €42k | €60k | €75k |
| Töötajaid 2023 | 22 | 32 | 38 | 34 |
| Käive 2022 | €105k | €111k | €179k | €204k |
| Riigimaksud 2022 | €43k | €59k | €78k | €83k |
| Tööjõumaksud 2022 | €25k | €41k | €49k | €46k |
| Töötajaid 2022 | 28 | 22 | 24 | 26 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 21 h tagasiAjalugu (21)
Äriregister kanded12.06.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10182745 / 10 · Olek: Jõustunud
12.06.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 10
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10182745 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
23.05.2021
Muutmiskanne
Ä 10182745 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 16 sündmust
23.05.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 8
20.05.2021
Muutmiskanne
Ä 10182745 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.04.2021
Muutmiskanne
Ä 10182745 / 7 · Olek: Jõustunud
09.04.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10182745 / 6 · Olek: Jõustunud
02.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10182745 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10182745 / 4 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10182745 / 3 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.02.2014
Muutmiskanne
Ä 10182745 / 2 · Olek: Jõustunud
05.02.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.05.2013
Esmakanne
Ä 10182745 · Olek: Jõustunud
07.05.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Tajo SalusJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet