Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.05.2013Äriregister
- Aadress
- Põhja-Puiestee tn 4, Türi linn, Türi vald, 72211 Järva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56235293Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25991 — Mujal liigitamata metalltoodete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101732280MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3 712 672 € | 1535 € | 274 403 € | €680k | 19 | 30.06.2025 |
| 2023 | 3 719 164 € | 49 771 € | 283 447 € | €563k | 18 | 28.06.2024 |
| 2022 | 3 105 781 € | 57 517 € | 244 360 € | €538k | 18 | 04.06.2023 |
| 2021 | 2 485 332 € | 40 945 € | 202 519 € | €468k | 16 | 03.06.2022 |
| 2020 | 1 211 096 € | 1126 € | 166 950 € | €277k | 12 | 31.05.2021 |
| 2019 | 1 218 320 € | 82 704 € | 178 712 € | €238k | 7 | 20.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 053 735 € | 169 819 € | 65 853 € | 24 |
| 2025 | 4 778 859 € | 680 920 € | 282 024 € | 23 |
| 2024 | 4 869 795 € | 661 547 € | 247 433 € | 22 |
| 2023 | 4 982 967 € | 636 569 € | 214 323 € | 16 |
| 2022 | 4 284 725 € | 550 898 € | 170 107 € | 22 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.1m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €170k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €66k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 24 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.0m | €1.2m | €1.6m | €983k |
| Riigimaksud 2025 | €139k | €162k | €243k | €136k |
| Tööjõumaksud 2025 | €65k | €69k | €71k | €77k |
| Töötajaid 2025 | 24 | 21 | 24 | 23 |
| Käive 2024 | €952k | €1.4m | €1.3m | €1.2m |
| Riigimaksud 2024 | €116k | €195k | €171k | €180k |
| Tööjõumaksud 2024 | €54k | €55k | €67k | €72k |
| Töötajaid 2024 | 18 | 21 | 24 | 22 |
| Käive 2023 | €1.3m | €1.3m | €1.3m | €1.1m |
| Riigimaksud 2023 | €162k | €165k | €166k | €144k |
| Tööjõumaksud 2023 | €50k | €48k | €58k | €58k |
| Töötajaid 2023 | 21 | 20 | 20 | 16 |
| Käive 2022 | €995k | €1.2m | €886k | €1.2m |
| Riigimaksud 2022 | €133k | €163k | €123k | €132k |
| Tööjõumaksud 2022 | €38k | €40k | €47k | €45k |
| Töötajaid 2022 | 20 | 19 | 21 | 22 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 12 h tagasiAjalugu (14)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30051402 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.05.2018
Muutmiskanne
Ä 30051402 / 6 · Olek: Jõustunud
07.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30051402 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30051402 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.10.2016
Muutmiskanne
Ä 30051402 / 3 · Olek: Jõustunud
07.10.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.10.2015
Muutmiskanne
Ä 30051402 / 2 · Olek: Jõustunud
27.10.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.05.2013
Esmakanne
Ä 30051402 · Olek: Jõustunud
22.05.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Indrek KoppelJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Teet VareAsutaja · 1 muu ettevõte