12485758RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

Orilux Collars OÜ

Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus tegevusala alusel registreeritud 6. juuni 2013.

EMTAK 47911Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus12+ aastat
Värskendatud 16 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
€23k
▲ 5% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
1
MTA 2026
Tasutud maksud
€2k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 10.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 16 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
06.06.2013Äriregister
Aadress
ViigipuuADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 47911 — Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenusÄriregister · MTA
KMKR number
EE102770128MTA · käibemaksukohustuslane

Juhtorgan

Äriregister · 16 h tagasi
SE
Eesti · juhatuse liige alates 21.09.2020
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 16 h tagasi
SE
Eesti · asutaja alates 05.06.2013
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 16 h tagasi
SE
Eesti · osanik alates 02.09.2023
Osanik 100%

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 16 h tagasi
SE
Eesti · tegelik kasusaaja alates 21.10.2018
Tegelik kasusaaja

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
202459 346 €5735 €8365 €€9k002.06.2025
20238600 €865 €10 130 €€10k012.06.2024
20221504 €−211 €9265 €€9k022.05.2023
20216561 €−116 €9476 €€10k008.06.2022
20204159 €3431 €9592 €€10k001.03.2021
20195910 €3375 €6161 €€6k015.02.2021
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv22 553 €1681 €0 €1
202587 154 €4353 €0 €
2024I-IV kv21 621 €4014 €4 €
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€23k
Riigimaksud 2026€2k
Tööjõumaksud 20260 €
Töötajaid 20261
Käive 2025€21k€26k€20k€19k
Riigimaksud 2025398 €€1k€1k€1k
Tööjõumaksud 20250 €0 €0 €0 €
Töötajaid 2025
Käive 2024€22k
Riigimaksud 20249 €€4k
Tööjõumaksud 20244 €0 €
Töötajaid 2024

Ajalugu (24)

Äriregister kanded
26.08.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 11
26.08.2024
Muutmiskanne
Ä 10183918 / 11 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10183918 / 10 · Olek: Jõustunud
21.09.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 19 sündmust
21.09.2020
Muutmiskanne
Ä 10183918 / 9 · Olek: Jõustunud
30.12.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
30.12.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10183918 / 8 · Olek: Jõustunud
03.09.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.09.2018
Muutmiskanne
Ä 10183918 / 7 · Olek: Jõustunud
29.08.2018
Muutmiskanne
Ä 10183918 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10183918 / 6 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10183918 / 5 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10183918 / 4 · Olek: Jõustunud
01.02.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.02.2016
Muutmiskanne
Ä 10183918 / 3 · Olek: Jõustunud
26.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10183918 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.07.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
02.07.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10183918 / 2 · Olek: Jõustunud
06.06.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
06.06.2013
Esmakanne
Ä 10183918 · Olek: Jõustunud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.

Sander EinloJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte