Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.06.2013Äriregister
- Aadress
- Laasi, Kogula küla, Saaremaa vald, 93525 Saare maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5037349Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 70201 — Äri- ja muu juhtimisalane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101722070MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€99kviimane
€100k€50k−1 €
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€79kviimane
€100k€25k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 99 249 € | 78 585 € | 38 285 € | €115k | 0 | 22.04.2025 |
| 2023 | 5000 € | −26 564 € | −40 300 € | €10k | 0 | 11.11.2024 |
| 2022 | 10 000 € | −13 044 € | −13 736 € | €13k | 0 | 03.07.2023 |
| 2021 | — | −24 214 € | −693 € | €12k | 0 | 27.02.2023 |
| 2020 | 0 € | −16 925 € | 23 522 € | €24k | 0 | 29.06.2021 |
| 2019 | 838 € | −25 504 € | 40 227 € | €41k | 0 | 07.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| 2025 | 127 289 € | 26 442 € | 0 € | — |
| 2024 | 17 250 € | 3690 € | 0 € | — |
| 2023 | 5000 € | 585 € | 0 € | — |
| 2022 | 10 000 € | 513 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €82k | €29k | €16k | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | €18k | €6k | €3k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | €17k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | 0 € | 0 € | €5k | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 585 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | 0 € | €5k | 0 € | €5k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 513 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded02.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30051558 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
10.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30051558 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
30.10.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 30051558 / 7 · Olek: Jõustunud
30.10.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30051558 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
13.05.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30051558 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30051558 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30051558 / 3 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30051558 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.09.2016
Korraldav määrus
Ä 30051558 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
10.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30051558 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.04.2015
Muutmiskanne
Ä 30051558 / 2 · Olek: Jõustunud
16.04.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.06.2013
Esmakanne
Ä 30051558 · Olek: Jõustunud
18.06.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
17.06.2013
Esmakanne
Ä 30051558 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Oivo ManninenJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet