12505797RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

Sundja, Sundja & Sundja OÜ

Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus tegevusala alusel registreeritud 16. juuli 2013. Põhitegevuskoht Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakondEMTAK 90012Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus12+ aastat
Värskendatud 42 min tagasi
Käive 2026 (I kv)
€6k
▲ 690% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
1
MTA 2026
Tasutud maksud
€4k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 12.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 42 min tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
16.07.2013Äriregister
Aadress
Vene tn 1-14a, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10123 Harju maakondADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Telefon
+372 56984586Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 90012 — Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevusÄriregister · MTA
KMKR number
EE101732798MTA · käibemaksukohustuslane
Osakapital
2500,00 €Äriregister

Juhtorgan (2)

Äriregister · 42 min tagasi
ES
· juhatuse liige alates 16.07.2013
Juhatuse liige
KS
· juhatuse liige alates 16.07.2013
Juhatuse liige

Asutajad (2)

Äriregister · 42 min tagasi
ES
· asutaja alates 15.07.2013
Asutaja · €2k
KS
· asutaja alates 15.07.2013
Asutaja · 500 €

Osanikud

Äriregister · 42 min tagasi
ES
· osanik alates 27.09.2024
Osanik 100% · €3k

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 42 min tagasi
ES
· tegelik kasusaaja alates 13.09.2018
Tegelik kasusaaja

Tütarettevõtted

Äriregister osanikud · 42 min tagasi

Sundja, Sundja & Sundja OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.

Aruanded (5)

Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi
Käive · 2019–2023
€37kviimane
€100k€50k0
2019: €50k2020: €25k2021: €14k2022: €34k2023: €37k
201920212023
Puhaskasum · 2019–2023
€1kviimane
€5k€2k€-2k
2019: €4k2020: €-1k2021: €3k2022: €3k2023: €1k
201920212023
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
202336 649 €1342 €8905 €€16k130.06.2024
202234 023 €3380 €7563 €€20k112.07.2023
202113 910 €2734 €4184 €€16k004.09.2022
202024 854 €−1050 €1450 €€18k112.10.2021
201950 319 €4306 €7057 €€27k218.02.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
€20k€10k0
20222023202420252026
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv5925 €2556 €1178 €1
202523 643 €7973 €1771 €1
202425 731 €5478 €2690 €
202337 623 €15 088 €9373 €
202231 836 €9226 €4949 €
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€6k
Riigimaksud 2026€3k
Tööjõumaksud 2026€1k
Töötajaid 20261
Käive 2025750 €€2k€19k€1k
Riigimaksud 2025907 €450 €€6k€1k
Tööjõumaksud 20250 €0 €€1k767 €
Töötajaid 2025111
Käive 2024€8k€6k€4k€9k
Riigimaksud 2024€3k949 €€1k753 €
Tööjõumaksud 2024€1k836 €836 €0 €
Töötajaid 2024
Käive 2023€13k€8k€11k€7k
Riigimaksud 2023€5k€4k€5k€2k
Tööjõumaksud 2023€2k€3k€3k863 €
Töötajaid 2023
Käive 2022€3k€13k€10k€6k
Riigimaksud 2022439 €€3k€2k€3k
Tööjõumaksud 20220 €€1k€1k€2k
Töötajaid 2022

Ajalugu (18)

Äriregister kanded
27.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
27.09.2024
Muutmiskanne
Ä 10185389 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10185389 / 8 · Olek: Jõustunud
12.07.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 13 sündmust
12.07.2023
Muutmiskanne
Ä 10185389 / 7 · Olek: Jõustunud
05.02.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
05.02.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10185389 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10185389 / 5 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10185389 / 4 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10185389 / 3 · Olek: Jõustunud
09.06.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.06.2015
Muutmiskanne
Ä 10185389 / 2 · Olek: Jõustunud
16.07.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
16.07.2013
Esmakanne
Ä 10185389 · Olek: Jõustunud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.