Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.07.2013Äriregister
- Aadress
- Kesa tee 27, Limu küla, Rae vald, 75314 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55657090Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 5911 — Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101674377MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 3 h tagasiOÜ Steady Invest on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 138 441 € | 38 947 € | 553 990 € | €595k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 160 882 € | 32 563 € | 480 077 € | €541k | 2 | 30.06.2024 |
| 2022 | 133 777 € | 67 118 € | 497 247 € | €542k | 2 | 01.07.2023 |
| 2021 | 148 073 € | 95 446 € | 430 129 € | €488k | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 109 356 € | 101 933 € | 334 684 € | €365k | 2 | 28.06.2021 |
| 2019 | 102 119 € | 30 422 € | 247 751 € | €283k | 2 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 31 270 € | 9225 € | 3325 € | 3 |
| 2025 | 117 298 € | 39 880 € | 13 204 € | 3 |
| 2024 | 137 321 € | 33 572 € | 10 117 € | 2 |
| 2023 | 163 628 € | 34 583 € | 8041 € | 2 |
| 2022 | 215 232 € | 25 006 € | 7087 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €31k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €29k | €27k | €36k | €25k |
| Riigimaksud 2025 | €11k | €7k | €10k | €13k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €37k | €20k | €42k | €38k |
| Riigimaksud 2024 | €8k | €5k | €9k | €12k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €21k | €46k | €52k | €45k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €4k | €13k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €20k | €37k | €109k | €50k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €5k | €9k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded06.12.2024
Muutmiskanne
Ä 30051718 / 8 · Olek: Jõustunud
06.12.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30051718 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.04.2020
Muutmiskanne
Ä 30051718 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
07.04.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30051718 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30051718 / 4 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30051718 / 3 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.11.2015
Muutmiskanne
Ä 30051718 / 2 · Olek: Jõustunud
05.11.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.11.2015
Muutmiskanne
Ä 30051718 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.07.2013
Esmakanne
Ä 30051718 · Olek: Jõustunud
18.07.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Siim Kaarel SaluriJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet