12508034RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

Cignomet OÜ

Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine tegevusala alusel registreeritud 19. juuli 2013.

EMTAK 28291Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine12+ aastat
Värskendatud 21 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
€64k
▲ 57% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
1
MTA 2026
Tasutud maksud
€13k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 10.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 21 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
19.07.2013Äriregister
Aadress
Luige tn 1/13ADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Telefon
+372 53475321Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 28291 — Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmineÄriregister · MTA
KMKR number
EE101657572MTA · käibemaksukohustuslane

Juhtorgan

Äriregister · 21 h tagasi
AU
Eesti · juhatuse liige alates 19.07.2013
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 21 h tagasi
AU
Eesti · asutaja alates 19.07.2013
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 21 h tagasi
AU
Eesti · osanik alates 02.09.2023
Osanik 100%

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 21 h tagasi
AU
Eesti · tegelik kasusaaja alates 21.10.2018
Tegelik kasusaaja

Tütarettevõtted

Äriregister osanikud · 21 h tagasi

Cignomet OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2024152 233 €31 475 €39 448 €€60k224.06.2025
2023105 351 €−2241 €54 746 €€72k228.06.2024
2022151 238 €32 961 €76 319 €€83k115.04.2023
2021157 765 €47 592 €73 359 €€80k115.03.2022
202075 722 €1405 €41 766 €€48k129.06.2021
201978 240 €−3208 €40 361 €€47k125.10.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv64 328 €10 344 €2695 €1
2025139 184 €49 833 €16 308 €1
2024147 389 €56 358 €31 364 €1
2023109 402 €38 435 €19 611 €1
2022157 482 €38 491 €19 797 €1
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€64k
Riigimaksud 2026€10k
Tööjõumaksud 2026€3k
Töötajaid 20261
Käive 2025€41k€33k€33k€33k
Riigimaksud 2025€24k€8k€9k€9k
Tööjõumaksud 2025€7k€3k€3k€3k
Töötajaid 20251111
Käive 2024€26k€37k€42k€42k
Riigimaksud 2024€9k€13k€20k€14k
Tööjõumaksud 2024€6k€6k€13k€7k
Töötajaid 20241111
Käive 2023€30k€25k€26k€29k
Riigimaksud 2023€8k€8k€7k€16k
Tööjõumaksud 2023€5k€5k€4k€6k
Töötajaid 20231221
Käive 2022€36k€43k€49k€30k
Riigimaksud 2022€8k€14k€8k€8k
Tööjõumaksud 2022€5k€5k€5k€5k
Töötajaid 20221111

Toetused (6 · €81k)

EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielik
EISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2021
21 131 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2020
21 131 €
EISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2019
15 484 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2019
15 484 €
EISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2019
3718 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2019
3718 €

Ajalugu (15)

Äriregister kanded
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10185523 / 6 · Olek: Jõustunud
25.02.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 5
25.02.2022
Muutmiskanne
Ä 10185523 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 10 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10185523 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10185523 / 3 · Olek: Jõustunud
17.11.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.11.2016
Muutmiskanne
Ä 10185523 / 2 · Olek: Jõustunud
09.11.2016
Muutmiskanne
Ä 10185523 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.11.2016
Muutmiskanne
Ä 10185523 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
25.10.2016
Korraldav määrus
Ä 10185523 / M1 · Olek: Jõustunud
19.07.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
19.07.2013
Esmakanne
Ä 10185523 · Olek: Jõustunud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.

Aivo UriJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet