Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.07.2013Äriregister
- Aadress
- Vesivärava tn 50, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10152 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5285812Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 28421 — Muude tööpinkide tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102177572MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 2 h tagasiMarelius Invest OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 781 500 € | 797 731 € | 2 891 029 € | €3.0m | 1 | 18.09.2025 |
| 2023 | 0 € | 256 709 € | 2 093 298 € | €2.4m | 1 | 15.02.2024 |
| 2022 | 196 141 € | 73 206 € | 1 836 589 € | €1.9m | 0 | 05.09.2023 |
| 2021 | 0 € | 726 301 € | 1 763 383 € | €2.0m | 0 | 08.07.2022 |
| 2020 | 122 574 € | 86 230 € | 1 037 082 € | €1.0m | 0 | 07.07.2022 |
| 2019 | 68 665 € | 800 851 € | 950 343 € | €950k | 0 | 18.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 4551 € | 4742 € | 1 |
| 2025 | 516 731 € | 25 342 € | 25 171 € | 1 |
| 2024 | 307 192 € | 5652 € | 4755 € | 1 |
| 2023 | 166 916 € | 0 € | 399 € | 1 |
| 2022 | 396 337 € | 0 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €482k | €10k | €25k | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | €1k | €6k | €18k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €6k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €307k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | €1k | 0 € | €3k | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | 0 € | 0 € | €167k | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | — | 0 € | — | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | — | 0 € | — | 399 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | 1 |
| Käive 2022 | €200k | 0 € | €135k | €61k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | — | — | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | — | — | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded01.03.2024
Osanike muutmine
Ä 10185524 / 10 · Olek: Jõustunud
29.01.2024
Osanike muutmine
Ä 10185524 / M4 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10185524 / 9 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 18 sündmust
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10185524 / 8 · Olek: Jõustunud
29.07.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
29.07.2020
Muutmiskanne
Ä 10185524 / 7 · Olek: Jõustunud
07.04.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.04.2020
Muutmiskanne
Ä 10185524 / 6 · Olek: Jõustunud
25.11.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
25.11.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10185524 / 5 · Olek: Jõustunud
17.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10185524 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10185524 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10185524 / 3 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10185524 / 2 · Olek: Jõustunud
10.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10185524 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
25.07.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
25.07.2013
Esmakanne
Ä 10185524 · Olek: Jõustunud
19.07.2013
Esmakanne
Ä 10185524 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Maris LasmanisJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet