Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.08.2013Äriregister
- Aadress
- Jüri tn 80-45, Võru linn, 65607 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 70201 — Äri- ja muu juhtimisalane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101679437MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 3 h tagasiMHM Invest OÜ on osanik või juhtorganis veel 4 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€180kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€72kviimane
€200k€100k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 180 154 € | 71 704 € | 307 394 € | €760k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 196 623 € | 70 549 € | 618 006 € | €810k | 1 | 30.06.2024 |
| 2022 | 232 937 € | 142 611 € | 653 586 € | €738k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 173 701 € | 109 695 € | 594 953 € | €618k | 1 | 08.06.2022 |
| 2020 | 115 060 € | 44 035 € | 614 769 € | €640k | 1 | 20.05.2022 |
| 2019 | 99 975 € | 26 872 € | 669 334 € | €682k | 1 | 07.05.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 14 500 € | 3421 € | 1027 € | — |
| 2025 | 79 079 € | 7474 € | 5160 € | — |
| 2024 | 219 056 € | 36 677 € | 18 508 € | 1 |
| 2023 | 230 712 € | 41 308 € | 7008 € | — |
| 2022 | 201 756 € | 64 234 € | 11 630 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €15k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €8k | €21k | €33k | €18k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | 471 € | 945 € | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | 0 € | 0 € | €2k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €90k | €45k | €56k | €29k |
| Riigimaksud 2024 | €17k | €6k | €6k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €5k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €76k | €60k | €12k | €82k |
| Riigimaksud 2023 | €16k | €14k | €4k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €65k | €39k | €37k | €60k |
| Riigimaksud 2022 | €18k | €17k | €12k | €18k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded20.05.2024
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Kanne nr 6
20.05.2024
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Ä 20064773 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20064773 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20064773 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20064773 / 3 · Olek: Jõustunud
19.06.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.06.2017
Muutmiskanne
Ä 20064773 / 2 · Olek: Jõustunud
07.08.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
07.08.2013
Esmakanne
Ä 20064773 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Martin HenningJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 8 muud ettevõtet
Apteegikaubanduse Hulgimüük OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Artherix OÜ
Juhatuse liigeOsanik 100%
Auxilia Pharma OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Farmatar OÜ
Nõukogu liigeTegelik kasusaaja
Hemptec OÜ
AsutajaOsanik 24%Tegelik kasusaaja
NaturSelect OÜ
Asutaja
Osaühing Pharmax Group
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Pell Labs OÜ
Tegelik kasusaaja