Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.08.2013Äriregister
- Aadress
- Vabriku tn 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53409052Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16111 — Puidu saagimine ja hööveldamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101658966MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 9 h tagasiAsutajad
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 769 654 € | 28 502 € | 124 584 € | €317k | 14 | 30.06.2025 |
| 2023 | 764 669 € | 57 771 € | 96 082 € | €343k | 16 | 26.06.2024 |
| 2022 | 989 146 € | 18 752 € | 38 293 € | €365k | 18 | 03.03.2023 |
| 2021 | 1 074 663 € | 16 346 € | 19 540 € | €433k | 19 | 19.07.2022 |
| 2020 | 934 692 € | 555 € | 3194 € | €380k | 19 | 05.07.2021 |
| 2019 | 836 292 € | −33 477 € | 2639 € | €277k | 20 | 15.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 124 523 € | 17 307 € | 12 357 € | 10 |
| 2025 | 812 594 € | 124 457 € | 60 364 € | 11 |
| 2024 | 867 991 € | 127 232 € | 57 750 € | 15 |
| 2023 | 915 268 € | 128 928 € | 52 019 € | 16 |
| 2022 | 1 129 918 € | 134 579 € | 65 702 € | 16 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €125k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €17k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €169k | €243k | €185k | €217k |
| Riigimaksud 2025 | €29k | €40k | €31k | €26k |
| Tööjõumaksud 2025 | €17k | €17k | €14k | €13k |
| Töötajaid 2025 | 15 | 14 | 14 | 11 |
| Käive 2024 | €211k | €254k | €185k | €218k |
| Riigimaksud 2024 | €31k | €35k | €27k | €34k |
| Tööjõumaksud 2024 | €16k | €16k | €14k | €13k |
| Töötajaid 2024 | 16 | 16 | 15 | 15 |
| Käive 2023 | €187k | €261k | €226k | €241k |
| Riigimaksud 2023 | €28k | €31k | €38k | €31k |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €13k | €12k | €13k |
| Töötajaid 2023 | 18 | 17 | 16 | 16 |
| Käive 2022 | €261k | €339k | €297k | €232k |
| Riigimaksud 2022 | €35k | €23k | €45k | €32k |
| Tööjõumaksud 2022 | €18k | €17k | €17k | €14k |
| Töötajaid 2022 | 20 | 20 | 16 | 16 |
Ajalugu (11)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20064942 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20064942 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20064942 / 3 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 6 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.04.2015
Muutmiskanne
Ä 20064942 / 2 · Olek: Jõustunud
16.04.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.08.2013
Esmakanne
Ä 20064942 · Olek: Jõustunud
26.08.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
23.08.2013
Esmakanne
Ä 20064942 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Sten ÜprusJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet