Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.09.2013Äriregister
- Aadress
- Pärnu mnt 9ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56820399Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 10711 — Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101707752MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 383 524 € | −4728 € | 73 871 € | €107k | 10 | 04.09.2025 |
| 2023 | 423 947 € | 2036 € | 76 099 € | €117k | 10 | 27.09.2024 |
| 2022 | 428 973 € | −8849 € | 71 563 € | €130k | 10 | 08.11.2023 |
| 2021 | 357 106 € | −31 262 € | 77 912 € | €120k | 10 | 08.11.2023 |
| 2020 | 295 812 € | 93 201 € | 109 174 € | €153k | 8 | 28.09.2022 |
| 2019 | 183 623 € | 17 456 € | 23 567 € | €53k | 7 | 21.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 93 441 € | 16 357 € | 12 137 € | 13 |
| 2025 | 334 150 € | 75 084 € | 53 717 € | 14 |
| 2024 | 385 568 € | 88 252 € | 61 362 € | 15 |
| 2023 | 422 750 € | 86 621 € | 57 079 € | 16 |
| 2022 | 418 162 € | 86 849 € | 61 712 € | 15 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €93k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €16k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | €84k | €77k | €96k | €77k |
| Riigimaksud 2025 | €19k | €17k | €23k | €16k |
| Tööjõumaksud 2025 | €13k | €12k | €15k | €14k |
| Töötajaid 2025 | 14 | 15 | 15 | 14 |
| Käive 2024 | €90k | €90k | €119k | €87k |
| Riigimaksud 2024 | €18k | €18k | €29k | €23k |
| Tööjõumaksud 2024 | €12k | €12k | €19k | €18k |
| Töötajaid 2024 | 16 | 16 | 15 | 15 |
| Käive 2023 | €92k | €111k | €124k | €96k |
| Riigimaksud 2023 | €21k | €22k | €25k | €19k |
| Tööjõumaksud 2023 | €15k | €13k | €15k | €14k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 16 | 16 | 16 |
| Käive 2022 | €87k | €121k | €114k | €97k |
| Riigimaksud 2022 | €17k | €20k | €27k | €23k |
| Tööjõumaksud 2022 | €13k | €12k | €20k | €17k |
| Töötajaid 2022 | 16 | 17 | 15 | 15 |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded30.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 20065121 / M5 · Olek: Jõustunud
10.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20065121 / M4 · Olek: Jõustunud
10.10.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20065121 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20065121 / 10 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 20 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20065121 / 9 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20065121 / 7 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20065121 / 8 · Olek: Jõustunud
23.11.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
23.11.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20065121 / 6 · Olek: Jõustunud
18.07.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.07.2016
Muutmiskanne
Ä 20065121 / 5 · Olek: Jõustunud
11.07.2016
Muutmiskanne
Ä 20065121 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.07.2016
Muutmiskanne
Ä 20065121 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.04.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
08.04.2016
Muutmiskanne
Ä 20065121 / 4 · Olek: Jõustunud
19.08.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.08.2015
Muutmiskanne
Ä 20065121 / 3 · Olek: Jõustunud
24.04.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
24.04.2015
Muutmiskanne
Ä 20065121 / 2 · Olek: Jõustunud
10.09.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
10.09.2013
Esmakanne
Ä 20065121 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Sigrit SaarJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet