Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.09.2013Äriregister
- Aadress
- Sadama tn 15ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 7112 — Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioonÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101749804MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 73 882 € | 3558 € | 71 765 € | €168k | 1 | 28.06.2025 |
| 2023 | 110 299 € | 18 472 € | 68 207 € | €110k | 2 | 28.06.2024 |
| 2022 | 69 335 € | −29 501 € | 49 736 € | €95k | 2 | 30.06.2023 |
| 2021 | 113 958 € | 27 246 € | 79 237 € | €137k | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 93 161 € | 32 276 € | 51 990 € | €106k | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 64 716 € | −4304 € | 19 714 € | €76k | 2 | 21.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 26 372 € | 6908 € | 2189 € | 1 |
| 2025 | 83 347 € | 18 580 € | 7622 € | 1 |
| 2024 | 84 498 € | 19 786 € | 8090 € | 1 |
| 2023 | 107 578 € | 24 972 € | 11 313 € | 1 |
| 2022 | 93 107 € | 19 244 € | 10 720 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €26k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €24k | €4k | €43k | €12k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | 941 € | €8k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €33k | €25k | €21k | €6k |
| Riigimaksud 2024 | €8k | €5k | €5k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €26k | €32k | €24k | €25k |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €8k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Käive 2022 | €36k | €8k | €29k | €20k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | €2k | €5k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Tegevusload (4)
Majandustegevuse register · 5 h tagasiRiigihanked (3 · €15k)
Riigihangete register · 5 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 23.09.2020 | Paide Mündi küla VK projekteerimistööd | Aktsiaselts Paide Vesi | 4950 € |
| 23.09.2020 | Paide Mündi küla VK projekteerimistööd | Aktsiaselts Paide Vesi | 4950 € |
| 23.09.2020 | Paide Mündi küla VK projekteerimistööd | Aktsiaselts Paide Vesi | 4950 € |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10187978 / 10 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10187978 / 9 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 17 sündmust
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10187978 / 8 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10187978 / 7 · Olek: Jõustunud
18.10.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.10.2016
Muutmiskanne
Ä 10187978 / 6 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10187978 / 5 · Olek: Jõustunud
07.11.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.11.2014
Muutmiskanne
Ä 10187978 / 4 · Olek: Jõustunud
04.11.2014
Muutmiskanne
Ä 10187978 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
25.02.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
25.02.2014
Muutmiskanne
Ä 10187978 / 3 · Olek: Jõustunud
14.02.2014
Muutmiskanne
Ä 10187978 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.02.2014
Muutmiskanne
Ä 10187978 / 2 · Olek: Jõustunud
23.01.2014
Muutmiskanne
Ä 10187978 / M1 · Olek: Jõustunud
27.09.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
27.09.2013
Esmakanne
Ä 10187978 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Henry PihlAsutaja, Osanik 100% · 2 muud ettevõtet