Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.10.2013Äriregister
- Aadress
- Tapri tn 1, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, 11415 Harju maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 56455028Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101668493MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.3mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€35kviimane
€500k€225k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 294 640 € | 34 570 € | 1 033 329 € | €1.2m | 13 | 19.06.2025 |
| 2023AUD | 1 754 005 € | 158 924 € | 998 759 € | €1.2m | 11 | 10.12.2024 |
| 2022 | 1 297 438 € | 203 299 € | 839 835 € | €967k | 12 | 19.05.2023 |
| 2021 | 1 016 623 € | 16 522 € | 636 536 € | €785k | 12 | 01.06.2022 |
| 2020 | 897 196 € | 9322 € | 620 014 € | €767k | 12 | 29.06.2021 |
| 2019 | 911 329 € | −24 817 € | 610 692 € | €772k | 12 | 16.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 338 735 € | 61 393 € | 41 582 € | 15 |
| 2025 | 1 191 818 € | 246 428 € | 169 456 € | 15 |
| 2024 | 1 305 625 € | 224 476 € | 146 620 € | 15 |
| 2023 | 2 052 761 € | 270 131 € | 131 274 € | 13 |
| 2022 | 1 308 504 € | 221 682 € | 131 343 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €339k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €61k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €42k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 15 | — | — | — |
| Käive 2025 | €323k | €271k | €263k | €334k |
| Riigimaksud 2025 | €60k | €54k | €59k | €72k |
| Tööjõumaksud 2025 | €40k | €41k | €43k | €46k |
| Töötajaid 2025 | 14 | 14 | 15 | 15 |
| Käive 2024 | €324k | €359k | €315k | €307k |
| Riigimaksud 2024 | €52k | €63k | €53k | €57k |
| Tööjõumaksud 2024 | €36k | €39k | €35k | €36k |
| Töötajaid 2024 | 13 | 13 | 13 | 15 |
| Käive 2023 | €901k | €458k | €342k | €352k |
| Riigimaksud 2023 | €107k | €46k | €58k | €59k |
| Tööjõumaksud 2023 | €29k | €32k | €34k | €36k |
| Töötajaid 2023 | 11 | 11 | 12 | 13 |
| Käive 2022 | €275k | €361k | €317k | €355k |
| Riigimaksud 2022 | €50k | €59k | €56k | €58k |
| Tööjõumaksud 2022 | €35k | €32k | €32k | €32k |
| Töötajaid 2022 | 13 | 12 | 12 | 11 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded02.09.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10188237 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
10.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10188237 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10188237 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
16.06.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10188237 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
16.06.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
29.09.2020
Muutmiskanne
Ä 10188237 / 7 · Olek: Jõustunud
29.09.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.08.2020
Muutmiskanne
Ä 10188237 / 6 · Olek: Jõustunud
16.08.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10188237 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10188237 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10188237 / 3 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.10.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10188237 / 2 · Olek: Jõustunud
07.10.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
04.10.2013
Esmakanne
Ä 10188237 · Olek: Jõustunud
04.10.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Zakir MirijevJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet