Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.10.2013Äriregister
- Aadress
- Kajaka tn 28aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5013672Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47911 — Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101673048MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 16 h tagasiCLEVEN OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 125 227 € | 260 329 € | 269 853 € | €277k | 1 | 08.04.2025 |
| 2023 | 230 514 € | 317 847 € | 359 522 € | €365k | 1 | 30.06.2024 |
| 2022 | 295 439 € | 161 243 € | 356 675 € | €371k | 1 | 20.02.2023 |
| 2021 | 109 194 € | 156 011 € | 297 163 € | €310k | 2 | 16.03.2022 |
| 2020 | 112 145 € | 112 313 € | 198 189 € | €209k | 2 | 28.04.2021 |
| 2019 | 158 667 € | 150 594 € | 155 248 € | €164k | 1 | 26.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 28 289 € | 10 961 € | 6594 € | 1 |
| 2025 | 99 072 € | 32 435 € | 15 630 € | 2 |
| 2024 | 120 461 € | 57 040 € | 23 633 € | 2 |
| 2023 | 261 158 € | 78 321 € | 12 690 € | 2 |
| 2022 | 303 280 € | 46 790 € | 11 457 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €28k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €21k | €65k | €8k | €6k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €17k | €5k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €2k | €35k | €70k | €14k |
| Riigimaksud 2024 | €8k | €9k | €35k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €4k | €9k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €45k | €80k | €46k | €90k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €18k | €20k | €33k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €5k | €4k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €36k | €20k | €182k | €66k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | €8k | €19k | €12k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €5k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10188165 / 11 · Olek: Jõustunud
18.01.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 10
18.01.2021
Muutmiskanne
Ä 10188165 / 10 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 19 sündmust
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10188165 / 9 · Olek: Jõustunud
07.02.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
07.02.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10188165 / 8 · Olek: Jõustunud
05.10.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
05.10.2019
Muutmiskanne
Ä 10188165 / 7 · Olek: Jõustunud
24.04.2019
Muutmiskanne
Ä 10188165 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.04.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
23.04.2019
Muutmiskanne
Ä 10188165 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10188165 / 5 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10188165 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
06.12.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10188165 / 3 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10188165 / 2 · Olek: Jõustunud
07.10.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
07.10.2013
Esmakanne
Ä 10188165 · Olek: Jõustunud
03.10.2013
Esmakanne
Ä 10188165 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Rene OrumanJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet