Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.10.2013Äriregister
- Aadress
- Künni tn 4aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46631 — Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101669272MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 926 400 € | 62 851 € | 1 251 443 € | €1.4m | 1 | 26.02.2026 |
| 2024 | 1 503 602 € | 209 065 € | 1 188 592 € | €1.7m | 1 | 25.02.2025 |
| 2023 | 1 549 226 € | 9834 € | 979 527 € | €1.3m | 1 | 26.03.2024 |
| 2022AUD | 2 887 509 € | 198 632 € | 969 693 € | €1.4m | 1 | 31.01.2023 |
| 2021 | 1 541 591 € | 290 728 € | 771 061 € | €1.2m | 1 | 09.02.2022 |
| 2020 | 1 778 037 € | 15 028 € | 480 333 € | €800k | 1 | 03.03.2021 |
| 2019 | 1 742 729 € | 167 653 € | 465 306 € | €775k | 1 | 04.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 255 020 € | 0 € | 1123 € | 1 |
| 2025 | 2 244 451 € | 295 151 € | 4567 € | 1 |
| 2024 | 1 495 030 € | 257 839 € | 4104 € | 1 |
| 2023 | 2 205 160 € | 298 226 € | 3419 € | 1 |
| 2022 | 2 703 284 € | 394 881 € | 3363 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €255k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €760k | €751k | €351k | €382k |
| Riigimaksud 2025 | €99k | €116k | €52k | €28k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €346k | €510k | €401k | €238k |
| Riigimaksud 2024 | €62k | €90k | €75k | €31k |
| Tööjõumaksud 2024 | 885 € | 963 € | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €889k | €538k | €469k | €310k |
| Riigimaksud 2023 | €152k | €57k | €52k | €37k |
| Tööjõumaksud 2023 | 878 € | 847 € | 847 € | 847 € |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €644k | €280k | €561k | €1.2m |
| Riigimaksud 2022 | €71k | €42k | €95k | €188k |
| Tööjõumaksud 2022 | 704 € | 781 € | 939 € | 939 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20065398 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20065398 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20065398 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 7 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
28.11.2016
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 20065398 / 3 · Olek: Jõustunud
28.11.2016
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 20065398 / 2 · Olek: Jõustunud
28.11.2016
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 2
28.11.2016
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 3
07.10.2013
Esmakanne
Ä 20065398 · Olek: Jõustunud
07.10.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Urmas HenningJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet