Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.10.2013Äriregister
- Aadress
- Kopli tee 1/2-2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.visioonhaljastus.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 56577899Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 74991 — Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102026717MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 9 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 9 h tagasiOÜ Visioon Haljastus on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 8 h tagasi visioonhaljastus.ee4 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Veebilehe ehitaja
Voog
JavaScript-teek
jQuery
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27 509 € | 9404 € | 17 346 € | €20k | 1 | 05.03.2026 |
| 2024 | 15 693 € | −789 € | 8942 € | €11k | 1 | 17.04.2025 |
| 2023 | 26 415 € | 10 845 € | 16 849 € | €19k | 2 | 07.03.2024 |
| 2022 | 12 100 € | −759 € | 8562 € | €10k | 2 | 23.03.2023 |
| 2021 | 25 965 € | 8334 € | 11 821 € | €13k | 1 | 02.03.2022 |
| 2020 | 14 360 € | −282 € | 3487 € | €4k | 1 | 22.02.2021 |
| 2019 | 11 775 € | −1047 € | 3769 € | €4k | 1 | 19.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 7270 € | 3165 € | 1485 € | — |
| 2025 | 27 119 € | 10 797 € | 3978 € | — |
| 2024 | 17 430 € | 7087 € | 2940 € | — |
| 2023 | 24 540 € | 9410 € | 3784 € | — |
| 2022 | 11 075 € | 5464 € | 3683 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €7k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €4k | €5k | €7k | €11k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €2k | €3k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | 815 € | 825 € | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €6k | €2k | €7k | €2k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | 808 € | 754 € | 636 € | 742 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €3k | €7k | €12k | €2k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €3k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | 731 € | €1k | €1k | 880 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €2k | €3k | €5k | €1k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | €1k | €2k | 893 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 873 € | 935 € | €1k | 841 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10187869 / 11 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
03.07.2023
Muutmiskanne
Ä 10187869 / 10 · Olek: Jõustunud
03.07.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
31.08.2021
Muutmiskanne
Ä 10187869 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 18 sündmust
31.08.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 9
23.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10187869 / 8 · Olek: Jõustunud
23.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
16.09.2019
Muutmiskanne
Ä 10187869 / 7 · Olek: Jõustunud
16.09.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
12.08.2019
Muutmiskanne
Ä 10187869 / 6 · Olek: Jõustunud
12.08.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10187869 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10187869 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10187869 / 3 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.09.2015
Muutmiskanne
Ä 10187869 / 2 · Olek: Jõustunud
08.09.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.10.2013
Esmakanne
Ä 10187869 · Olek: Jõustunud
14.10.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
25.09.2013
Esmakanne
Ä 10187869 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Jaana TulkJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet