Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.10.2013Äriregister
- Aadress
- Kuma tee 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +371 29229765 · +372 5087276Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46131 — Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101674610MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiS"
SIA "Velve M.S. Tehnologijas"VÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 16.10.2013
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 18 h tagasiS"
SIA "Velve M.S. Tehnologijas"VÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 02.09.2023
Osanik 100%
Tegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 998 923 € | 87 782 € | 457 609 € | €797k | 3 | 30.05.2025 |
| 2023 | 1 740 726 € | 118 777 € | 569 826 € | €663k | 3 | 17.04.2024 |
| 2022 | 1 619 983 € | 33 519 € | 451 049 € | €769k | 3 | 29.05.2023 |
| 2021 | 1 444 975 € | 182 851 € | 417 530 € | €673k | 3 | 07.06.2022 |
| 2020 | 978 396 € | −52 488 € | 234 679 € | €444k | 2 | 21.07.2021 |
| 2019 | 1 089 911 € | 99 422 € | 287 167 € | €558k | 2 | 09.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 735 728 € | 70 288 € | 29 632 € | 4 |
| 2025 | 2 436 098 € | 202 196 € | 84 674 € | 4 |
| 2024 | 2 159 973 € | 203 944 € | 78 028 € | 4 |
| 2023 | 1 914 923 € | 144 027 € | 62 251 € | 4 |
| 2022 | 1 847 628 € | 114 200 € | 52 070 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €736k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €70k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €30k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €388k | €652k | €728k | €669k |
| Riigimaksud 2025 | €46k | €48k | €54k | €54k |
| Tööjõumaksud 2025 | €19k | €23k | €21k | €22k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 3 | 3 | 4 |
| Käive 2024 | €398k | €513k | €617k | €632k |
| Riigimaksud 2024 | €38k | €30k | €53k | €82k |
| Tööjõumaksud 2024 | €22k | €18k | €19k | €20k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Käive 2023 | €361k | €446k | €569k | €539k |
| Riigimaksud 2023 | €38k | €33k | €27k | €46k |
| Tööjõumaksud 2023 | €17k | €13k | €14k | €18k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| Käive 2022 | €416k | €478k | €507k | €446k |
| Riigimaksud 2022 | €27k | €28k | €38k | €21k |
| Tööjõumaksud 2022 | €14k | €14k | €12k | €12k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.12.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.12.2025
Muutmiskanne
Ä 10188986 / 8 · Olek: Jõustunud
31.10.2025
Muutmiskanne
Ä 10188986 / 7 · Olek: Jõustunud
09.10.2025
Muutmiskanne
Ä 10188986 / M1 · Olek: Jõustunud
20.05.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
20.05.2025
Muutmiskanne
Ä 10188986 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10188986 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10188986 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10188986 / 3 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10188986 / 2 · Olek: Jõustunud
23.10.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
23.10.2013
Esmakanne
Ä 10188986 · Olek: Jõustunud