Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.10.2013Äriregister
- Aadress
- Valgevase tn 9b/1-6, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10414 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.arengmeeles.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 72201 — Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallasÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 8 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 18 h tagasi arengmeeles.ee3 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Veebilehe ehitaja
Wix
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€38kviimane
€50k€25k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€25kviimane
€50k€25k€-1k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 37 668 € | 25 424 € | 37 689 € | €42k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 38 930 € | 28 730 € | 35 738 € | €40k | 0 | 30.06.2024 |
| 2022 | 27 834 € | 12 652 € | 21 309 € | €22k | 0 | 30.06.2023 |
| 2021 | 35 407 € | 25 348 € | 32 313 € | €37k | 0 | 30.06.2022 |
| 2020 | 32 225 € | 25 595 € | 32 424 € | €33k | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | 20 943 € | −553 € | 16 505 € | €17k | 0 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 5500 € | 0 € | — |
| 2025 | — | 3024 € | 720 € | — |
| 2024 | — | 5832 € | 1754 € | — |
| 2023 | — | 18 € | 0 € | — |
| 2022 | — | 9406 € | 2664 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | 720 € | — | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €3k | — | — | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | — | — | 753 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | — | 1 € | 17 € | — |
| Tööjõumaksud 2023 | — | 0 € | 0 € | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €3k | — | 710 € | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | 926 € | — | 82 € | €2k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded01.12.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10189243 / 9 · Olek: Jõustunud
01.12.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
18.01.2024
Muutmiskanne
Ä 10189243 / 8 · Olek: Jõustunud
18.01.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
05.01.2024
Muutmiskanne
Ä 10189243 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 16 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10189243 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
11.02.2020
Muutmiskanne
Ä 10189243 / 6 · Olek: Jõustunud
11.02.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.10.2019
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 10189243 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10189243 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10189243 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
24.08.2017
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 10189243 / M2 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10189243 / 3 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.09.2015
Muutmiskanne
Ä 10189243 / 2 · Olek: Jõustunud
03.07.2015
Muutmiskanne
Ä 10189243 / M1 · Olek: Jõustunud
30.10.2013
Esmakanne
Ä 10189243 · Olek: Jõustunud
30.10.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Kristel KiensJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet