Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.11.2013Äriregister
- Aadress
- Kraavi tn 45ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5041462Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46861 — Muude vahetoodete hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101676391MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 7 h tagasiAsutajad
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 7 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 189 187 € | 31 290 € | 46 273 € | €62k | 0 | 26.01.2026 |
| 2024 | 76 697 € | −3631 € | 14 983 € | €19k | 1 | 30.01.2025 |
| 2023 | 112 379 € | 11 383 € | 21 840 € | €25k | 1 | 24.01.2024 |
| 2022 | 220 339 € | 23 076 € | 31 260 € | €38k | 1 | 18.01.2023 |
| 2021 | 120 253 € | 1169 € | 18 937 € | €22k | 1 | 13.01.2022 |
| 2020 | 135 606 € | 359 € | 28 520 € | €31k | 1 | 19.02.2021 |
| 2019 | 221 935 € | 27 697 € | 41 064 € | €56k | 1 | 16.01.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 74 770 € | 8028 € | 1004 € | 1 |
| 2025 | 180 338 € | 21 412 € | 4004 € | 1 |
| 2024 | 109 992 € | 15 422 € | 4098 € | 1 |
| 2023 | 159 052 € | 24 277 € | 4675 € | 1 |
| 2022 | 264 004 € | 23 998 € | 4852 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €75k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €30k | €39k | €34k | €78k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €5k | €3k | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | 992 € | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €31k | €35k | €26k | €17k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €4k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | 968 € | 968 € | €1k | 968 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €54k | €24k | €31k | €51k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €8k | €3k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | 968 € | €2k | 968 € | 968 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €54k | €73k | €51k | €87k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €7k | €5k | €5k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €2k | 968 € | 968 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10189436 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.01.2020
Muutmiskanne
Ä 10189436 / 6 · Olek: Jõustunud
16.01.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10189436 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10189436 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10189436 / 3 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.05.2015
Muutmiskanne
Ä 10189436 / 2 · Olek: Jõustunud
06.05.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.11.2013
Esmakanne
Ä 10189436 · Olek: Jõustunud
06.11.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Stanislav FarberovJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte