Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.11.2013Äriregister
- Aadress
- Sarapuu tn 20, Tabasalu alevik, Harku vald, 76901 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5292861Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86231 — HambaraviÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101689964MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€225kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-12kviimane
€50k€15k€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 225 075 € | −12 121 € | 73 116 € | €95k | 2 | 28.06.2025 |
| 2023 | 240 185 € | 26 169 € | 88 413 € | €126k | 2 | 07.06.2024 |
| 2022 | 244 745 € | 29 201 € | 66 815 € | €101k | 2 | 29.06.2023 |
| 2021 | 190 098 € | 18 919 € | 40 614 € | €70k | 2 | 02.06.2022 |
| 2020 | 158 565 € | 8152 € | 21 694 € | €72k | 2 | 27.04.2021 |
| 2019 | 160 046 € | 9164 € | 13 542 € | €74k | 2 | 03.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 267 € | 12 621 € | 12 553 € | 2 |
| 2025 | 4429 € | 42 986 € | 45 296 € | 2 |
| 2024 | 31 250 € | 47 119 € | 43 562 € | 2 |
| 2023 | 27 131 € | 42 684 € | 38 507 € | 2 |
| 2022 | 3225 € | 29 347 € | 31 116 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 267 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1k | 60 € | €1k | €2k |
| Riigimaksud 2025 | €11k | €10k | €11k | €11k |
| Tööjõumaksud 2025 | €12k | €11k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €27k | €1k | €2k | 259 € |
| Riigimaksud 2024 | €16k | €10k | €11k | €10k |
| Tööjõumaksud 2024 | €11k | €10k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €3k | €22k | 60 € | €2k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €13k | €9k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €10k | €9k | €9k | €10k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €1k | €2k | 129 € | 45 € |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €7k | €7k | €8k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €8k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Tegevusload (1)
MEDRE · 2 h tagasiEriarstiabiMEDRE
1 asukohta1 teenustalates 15.10.2018
hambaraviteenused
Ajalugu (13)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10189877 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.07.2020
Muutmiskanne
Ä 10189877 / 5 · Olek: Jõustunud
03.07.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10189877 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 8 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10189877 / 3 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.04.2015
Muutmiskanne
Ä 10189877 / 2 · Olek: Jõustunud
27.04.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.04.2015
Muutmiskanne
Ä 10189877 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.11.2013
Esmakanne
Ä 10189877 · Olek: Jõustunud
15.11.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Pavel BelevJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte