12575349RegistrisOsaühing

Wellness Studio OÜ

Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus tegevusala alusel registreeritud 26. november 2013. Põhitegevuskoht Tallinn.

TallinnEMTAK 47911Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus12+ aastat
Värskendatud 12 h tagasi
Käive 2026
€6k
▼ 62% vs 2023
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
1
MTA 2026
Tasutud maksud
Maksuvõlg
€0
MTA 12.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 12 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
26.11.2013Äriregister
Aadress
Narva mnt 7, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10117 Harju maakondADS / Äriregister
Veebileht
www.wellness-studio.eeÄriregister · domeen aktiivne
Telefon
+372 56944741Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 47911 — Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenusÄriregister · MTA
Osakapital
2500,00 €Äriregister

Juhtorgan

Äriregister · 12 h tagasi
HH
Sünniaeg 1966 · 60 a · juhatuse liige alates 26.11.2013
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 12 h tagasi
HH
Sünniaeg 1966 · 60 a · asutaja alates 25.11.2013
Asutaja · €3k

Osanikud

Äriregister · 12 h tagasi
HH
Sünniaeg 1966 · 60 a · osanik alates 02.09.2023
Osanik 100% · €3k

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 12 h tagasi
HH
Sünniaeg 1966 · 60 a · tegelik kasusaaja alates 18.10.2018
Tegelik kasusaaja

Tehnoloogiad

Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi
Domeenid (1)

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasi
Käive · 2019–2024
€6kviimane
€50k€25k0
2019: €27k2020: €34k2021: €24k2022: €4k2023: €16k2024: €6k
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
−185 €viimane
€5k€-8k€-20k
2019: €-19k2020: €2k2021: €-7k2022: €-2k2023: €4k2024: −185 €
201920222024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
20246003 €−185 €2785 €€3k126.04.2026
202315 796 €4063 €2970 €€4k129.12.2024
20223875 €−1746 €−1093 €704 €122.08.2023
202124 143 €−7221 €653 €€131k116.06.2022
202033 798 €1657 €7874 €€137k102.07.2021
201927 354 €−18 796 €6217 €€134k131.10.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
20261
20251
2024575 €607 €1
2023I-II kv2964 €1017 €479 €1
20226017 €25 424 €556 €
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026
Riigimaksud 2026
Tööjõumaksud 2026
Töötajaid 20261
Käive 2025
Riigimaksud 2025
Tööjõumaksud 2025
Töötajaid 20251111
Käive 2024
Riigimaksud 2024151 €235 €79 €110 €
Tööjõumaksud 2024161 €244 €85 €117 €
Töötajaid 202411
Käive 2023€1k€2k
Riigimaksud 202390 €447 €231 €249 €
Tööjõumaksud 20230 €108 €108 €263 €
Töötajaid 20231111
Käive 2022€5k302 €280 €200 €
Riigimaksud 2022€25k0 €12 €13 €
Tööjõumaksud 2022556 €0 €0 €0 €
Töötajaid 2022

Ajalugu (22)

Äriregister kanded
02.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20065918 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
10.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20065918 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20065918 / 9 · Olek: Jõustunud
21.02.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 17 sündmust
21.02.2019
Muutmiskanne
Ä 20065918 / 8 · Olek: Jõustunud
15.02.2019
Muutmiskanne
Ä 20065918 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20065918 / 7 · Olek: Jõustunud
20.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
20.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20065918 / 6 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20065918 / 5 · Olek: Jõustunud
24.07.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
24.07.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20065918 / 4 · Olek: Jõustunud
15.02.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
15.02.2016
Muutmiskanne
Ä 20065918 / 3 · Olek: Jõustunud
02.07.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.07.2015
Muutmiskanne
Ä 20065918 / 2 · Olek: Jõustunud
26.11.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
26.11.2013
Esmakanne
Ä 20065918 · Olek: Jõustunud
25.11.2013
Esmakanne
Ä 20065918 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.

Heivi HerneJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet