Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.12.2013Äriregister
- Aadress
- Riia tn 181aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5029645Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101684804MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 110 568 € | 22 219 € | 24 719 € | €38k | 1 | 30.03.2026 |
| 2024 | 110 544 € | 20 225 € | 22 724 € | €38k | 1 | 17.02.2025 |
| 2023 | 110 088 € | 45 106 € | 47 606 € | €58k | 1 | 05.03.2024 |
| 2022 | 106 089 € | 37 713 € | 40 213 € | €51k | 1 | 06.06.2023 |
| 2021 | 112 631 € | 15 900 € | 18 400 € | €27k | 1 | 21.06.2022 |
| 2020 | 106 886 € | 10 949 € | 13 449 € | €17k | 1 | 08.01.2021 |
| 2019 | 121 103 € | 5374 € | 12 715 € | €19k | 1 | 15.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 29 819 € | 12 083 € | 7195 € | 1 |
| 2025 | 112 812 € | 52 690 € | 25 795 € | 1 |
| 2024 | 112 535 € | 50 832 € | 20 450 € | — |
| 2023 | 130 931 € | 45 463 € | 13 826 € | — |
| 2022 | 115 765 € | 35 035 € | 16 964 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €30k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €29k | €28k | €29k | €28k |
| Riigimaksud 2025 | €16k | €12k | €13k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €3k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2025 | — | — | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €28k | €28k | €28k | €29k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €11k | €8k | €19k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €4k | €3k | €5k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €48k | €28k | €28k | €28k |
| Riigimaksud 2023 | €12k | €7k | €17k | €9k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €2k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €28k | €25k | €36k | €28k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €10k | €10k | €10k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €6k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20066097 / 6 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20066097 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20066097 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 7 sündmust
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20066097 / 3 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.02.2014
Muutmiskanne
Ä 20066097 / 2 · Olek: Jõustunud
21.02.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.12.2013
Esmakanne
Ä 20066097 · Olek: Jõustunud
16.12.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Indrek KaruJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte