Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.12.2013Äriregister
- Aadress
- Piesta-KuusikaruADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 10391 — Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101705754MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 9 h tagasiAsutajad
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 144 363 € | −27 717 € | 51 808 € | €708k | 3 | 30.06.2025 |
| 2023 | 101 961 € | −32 547 € | 79 524 € | €745k | 2 | 29.06.2024 |
| 2022 | 93 214 € | −52 215 € | 112 063 € | €752k | 2 | 30.06.2023 |
| 2021 | 75 169 € | −37 174 € | 164 279 € | €584k | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 71 349 € | 43 001 € | 201 453 € | €599k | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 86 560 € | −20 524 € | 158 452 € | €567k | 3 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 16 210 € | 3942 € | 2266 € | 1 |
| 2025 | 73 402 € | 20 608 € | 14 585 € | 1 |
| 2024 | 162 221 € | 31 614 € | 13 274 € | 2 |
| 2023 | 92 575 € | 15 766 € | 9264 € | 2 |
| 2022 | 101 242 € | 16 275 € | 9583 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €16k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €17k | €14k | €24k | €18k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €4k | €7k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €3k | €4k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €40k | €71k | €30k | €22k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €14k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €2k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Käive 2023 | €17k | €21k | €31k | €23k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €3k | €5k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €21k | €12k | €38k | €30k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €2k | €7k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €2k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 8 h tagasiToetused (1 · €1k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
1164 €
Ajalugu (20)
Äriregister kanded03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10191165 / 10 · Olek: Jõustunud
26.06.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 9
26.06.2019
Muutmiskanne
Ä 10191165 / 9 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 15 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10191165 / 8 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10191165 / 7 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10191165 / 6 · Olek: Jõustunud
09.10.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
09.10.2017
Muutmiskanne
Ä 10191165 / 5 · Olek: Jõustunud
14.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10191165 / 4 · Olek: Jõustunud
06.03.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.03.2014
Muutmiskanne
Ä 10191165 / 3 · Olek: Jõustunud
28.02.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.02.2014
Muutmiskanne
Ä 10191165 / 2 · Olek: Jõustunud
23.12.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
23.12.2013
Esmakanne
Ä 10191165 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Hardi NigulasJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Külli EllerJuhatuse liige · 2 muud ettevõtet