Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.12.2013Äriregister
- Aadress
- Nõlva-InsoADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01131 — Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101700474MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 23 h tagasiAsutajad
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 23 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 59 159 € | −807 € | 540 049 € | €559k | 1 | 27.06.2025 |
| 2023 | 93 080 € | 35 732 € | 547 357 € | €567k | 1 | 30.06.2024 |
| 2022 | 34 114 € | 51 842 € | 511 625 € | €540k | 1 | 28.06.2023 |
| 2021 | 118 467 € | 84 708 € | 459 782 € | €489k | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 120 927 € | 63 184 € | 375 074 € | €405k | 2 | 28.06.2021 |
| 2019 | 180 889 € | 114 282 € | 311 890 € | €336k | 2 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 102 € | 0 € | — |
| 2025 | 0 € | 1457 € | 1438 € | — |
| 2024 | 59 159 € | 18 171 € | 7141 € | 1 |
| 2023 | 93 080 € | 17 127 € | 5742 € | 1 |
| 2022 | 64 101 € | 14 141 € | 4976 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 102 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | €1k | 1 € | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | 0 € | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 0 € | €14k | €44k | €2k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | €4k | €10k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €2k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 2 | — | 1 |
| Käive 2023 | 0 € | €23k | €55k | €15k |
| Riigimaksud 2023 | 465 € | €4k | €10k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | 360 € | 270 € | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | — | 2 | 2 | 1 |
| Käive 2022 | €7k | €33k | 0 € | €24k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €8k | — | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €1k | — | 790 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | 1 | — |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 22 h tagasiAjalugu (18)
Äriregister kanded15.11.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 9
15.11.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 20066175 / 9 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20066175 / 8 · Olek: Jõustunud
18.10.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 13 sündmust
18.10.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20066175 / 7 · Olek: Jõustunud
13.05.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 6
13.05.2021
Muutmiskanne
Ä 20066175 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20066175 / 5 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20066175 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20066175 / 3 · Olek: Jõustunud
30.12.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.12.2015
Muutmiskanne
Ä 20066175 / 2 · Olek: Jõustunud
27.12.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
27.12.2013
Esmakanne
Ä 20066175 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Alvar KamenikJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet