Üldandmed
Äriregister · 18 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.12.2013Äriregister
- Aadress
- Jõeoti tn 17ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47789 — Mujal liigitamata kaupade jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101825825MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 18 min tagasiAsutajad
Äriregister · 18 min tagasiOsanikud
Äriregister · 18 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 222 488 € | 26 312 € | 162 900 € | €206k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 168 807 € | 28 258 € | 135 783 € | €162k | 1 | 30.06.2024 |
| 2022 | 240 303 € | 16 056 € | 107 524 € | €149k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 243 424 € | 39 556 € | 91 468 € | €111k | 1 | 04.07.2022 |
| 2020 | 104 658 € | 4736 € | 49 412 € | €71k | 1 | 05.08.2021 |
| 2019 | 18 008 € | −12 536 € | 44 676 € | €57k | 1 | 29.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 67 262 € | 17 303 € | 2592 € | 2 |
| 2025 | 284 477 € | 54 310 € | 7393 € | 1 |
| 2024 | 258 097 € | 41 255 € | 6592 € | 1 |
| 2023 | 205 893 € | 32 764 € | 6623 € | 1 |
| 2022 | 357 962 € | 40 425 € | 7011 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €67k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €17k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €62k | €60k | €64k | €99k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €12k | €12k | €21k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €40k | €62k | €62k | €93k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €10k | €9k | €16k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €51k | €43k | €73k | €39k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €8k | €11k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €97k | €81k | €87k | €93k |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €9k | €13k | €8k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 10 h tagasiAjalugu (14)
Äriregister kanded03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10191274 / 7 · Olek: Jõustunud
03.06.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.06.2021
Muutmiskanne
Ä 10191274 / 6 · Olek: Jõustunud
01.04.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 9 sündmust
01.04.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10191274 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10191274 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10191274 / 3 · Olek: Jõustunud
08.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10191274 / 2 · Olek: Jõustunud
30.12.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
30.12.2013
Esmakanne
Ä 10191274 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Andres VavilovJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet