Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.01.2014Äriregister
- Aadress
- Männiku tee 70aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 51994293Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 0220 — MetsavarumineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101694674MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 18 h tagasiMetsahaldur OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 374 835 € | −203 402 € | 432 585 € | €478k | 1 | 11.06.2025 |
| 2023 | 2 012 934 € | −122 289 € | 635 987 € | €796k | 2 | 05.07.2024 |
| 2022 | 1 594 896 € | 10 831 € | 758 276 € | €2.2m | 3 | 27.04.2023 |
| 2021 | 1 507 294 € | 70 865 € | 747 445 € | €939k | 5 | 22.02.2023 |
| 2020 | 1 305 768 € | 47 557 € | 676 580 € | €876k | 5 | 10.08.2021 |
| 2019 | 1 793 588 € | 31 284 € | 629 023 € | €797k | 4 | 03.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 120 813 € | 29 386 € | 977 € | 1 |
| 2025 | 571 318 € | 45 291 € | 5803 € | 1 |
| 2024 | 415 978 € | 46 507 € | 10 874 € | 1 |
| 2023 | 1 347 673 € | 21 220 € | 19 778 € | 2 |
| 2022 | 2 460 774 € | 267 284 € | 18 141 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €121k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €29k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 977 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €203k | €195k | €34k | €139k |
| Riigimaksud 2025 | €27k | 0 € | 0 € | €18k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | — | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €215k | €108k | €71k | €23k |
| Riigimaksud 2024 | €22k | €25k | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €3k | €1k | 435 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | — |
| Käive 2023 | €702k | €302k | €53k | €290k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | €21k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €7k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €460k | €680k | €383k | €937k |
| Riigimaksud 2022 | €67k | €76k | 0 € | €124k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €5k | €6k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 4 | 3 |
Ajalugu (13)
Äriregister kanded03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10191642 / 6 · Olek: Jõustunud
02.05.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.05.2023
Muutmiskanne
Ä 10191642 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 8 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10191642 / 4 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10191642 / 3 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10191642 / 2 · Olek: Jõustunud
09.06.2016
Korraldav määrus
Ä 10191642 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.01.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
09.01.2014
Esmakanne
Ä 10191642 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Jürgo JärvingJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet