Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.01.2014Äriregister
- Aadress
- Rüütli tn 43ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5213610Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 5611 — RestoranitegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101689867MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 671 843 € | −1547 € | 5339 € | €167k | 15 | 10.04.2025 |
| 2023 | 731 655 € | −13 378 € | 6886 € | €181k | 15 | 30.03.2024 |
| 2022 | 607 168 € | 21 € | 20 264 € | €137k | 15 | 08.05.2023 |
| 2021 | 138 557 € | 1866 € | 20 243 € | €59k | 11 | 27.04.2022 |
| 2020 | 1710 € | −11 296 € | 18 377 € | €31k | 1 | 20.02.2021 |
| 2019 | 0 € | −10 073 € | 29 673 € | €30k | 0 | 15.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 101 987 € | 19 150 € | 16 701 € | 13 |
| 2025 | 669 455 € | 121 615 € | 75 760 € | 16 |
| 2024 | 688 371 € | 94 841 € | 62 377 € | 17 |
| 2023 | 682 931 € | 93 049 € | 73 132 € | 16 |
| 2022 | 593 521 € | 63 452 € | 47 432 € | 16 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €102k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €19k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €17k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | €122k | €126k | €293k | €130k |
| Riigimaksud 2025 | €18k | €26k | €57k | €21k |
| Tööjõumaksud 2025 | €14k | €21k | €26k | €15k |
| Töötajaid 2025 | 17 | 27 | 19 | 16 |
| Käive 2024 | €117k | €137k | €304k | €130k |
| Riigimaksud 2024 | €20k | €26k | €33k | €15k |
| Tööjõumaksud 2024 | €15k | €17k | €18k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 15 | 22 | 15 | 17 |
| Käive 2023 | €113k | €147k | €295k | €127k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €22k | €37k | €23k |
| Tööjõumaksud 2023 | €10k | €19k | €24k | €19k |
| Töötajaid 2023 | 17 | 23 | 16 | 16 |
| Käive 2022 | €66k | €114k | €277k | €136k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €13k | €31k | €14k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €13k | €18k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 16 | 16 | 16 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 21 h tagasiAjalugu (16)
Äriregister kanded03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30052700 / 7 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
14.07.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30052700 / 6 · Olek: Jõustunud
14.07.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30052700 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30052700 / 4 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30052700 / 3 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
10.01.2017
Korraldav määrus
Ä 30052700 / M2 · Olek: Jõustunud
15.01.2015
Muutmiskanne
Ä 30052700 / 2 · Olek: Jõustunud
15.01.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.11.2014
Muutmiskanne
Ä 30052700 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
10.01.2014
Esmakanne
Ä 30052700 · Olek: Jõustunud
10.01.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Ero HaavJuhatuse liige, Asutaja · 1 muu ettevõte
Monika Lelle-HaavOsanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet