Üldandmed
Äriregister · 16 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.01.2014Äriregister
- Aadress
- Akadeemia tn 7ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43221 — Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101701172MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 min tagasiAsutajad
Äriregister · 16 min tagasiOsanikud
Äriregister · 16 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 min tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 646 670 € | 12 750 € | 123 135 € | €230k | 6 | 23.02.2026 |
| 2024 | 544 275 € | 643 € | 110 385 € | €179k | 5 | 30.06.2025 |
| 2023 | 709 375 € | 2355 € | 109 742 € | €184k | 5 | 13.02.2024 |
| 2022 | 865 324 € | 63 922 € | 120 563 € | €214k | 6 | 26.04.2023 |
| 2021 | 383 718 € | 8449 € | 56 641 € | €90k | 4 | 05.04.2022 |
| 2020 | 396 895 € | 4006 € | 48 192 € | €88k | 4 | 25.11.2021 |
| 2019 | 563 235 € | 20 793 € | 51 713 € | €86k | 4 | 05.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 265 243 € | 34 165 € | 15 458 € | 7 |
| 2025 | 535 778 € | 86 470 € | 47 316 € | 7 |
| 2024 | 583 927 € | 78 656 € | 38 960 € | 5 |
| 2023 | 794 449 € | 74 166 € | 33 798 € | 5 |
| 2022 | 820 493 € | 71 408 € | 31 281 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €265k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €34k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €97k | €109k | €111k | €219k |
| Riigimaksud 2025 | €17k | €17k | €20k | €32k |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €12k | €12k | €13k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 6 | 7 |
| Käive 2024 | €139k | €119k | €199k | €127k |
| Riigimaksud 2024 | €18k | €20k | €22k | €20k |
| Tööjõumaksud 2024 | €9k | €11k | €11k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 4 | 5 |
| Käive 2023 | €245k | €162k | €177k | €210k |
| Riigimaksud 2023 | €15k | €20k | €19k | €20k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €11k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 5 | 4 | 5 |
| Käive 2022 | €139k | €140k | €214k | €326k |
| Riigimaksud 2022 | €13k | €12k | €22k | €25k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €6k | €9k | €10k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 5 | 6 | 6 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 4 min tagasiAjalugu (17)
Äriregister kanded03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30052869 / 8 · Olek: Jõustunud
14.10.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
14.10.2019
Muutmiskanne
Ä 30052869 / 7 · Olek: Jõustunud
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 12 sündmust
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30052869 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30052869 / 5 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30052869 / 4 · Olek: Jõustunud
04.06.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
04.06.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30052869 / 3 · Olek: Jõustunud
22.05.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.05.2014
Muutmiskanne
Ä 30052869 / 2 · Olek: Jõustunud
21.05.2014
Muutmiskanne
Ä 30052869 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
31.01.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
31.01.2014
Esmakanne
Ä 30052869 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Oliver Voor-VoortJuhatuse liige · 3 muud ettevõtet
Edvi Voor-voortAsutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte