Üldandmed
Äriregister · 16 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.02.2014Äriregister
- Aadress
- Liivalaia tn 30-29ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55901658Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46349 — Muude jookide hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101701457MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 16 min tagasiAsutajad
Äriregister · 16 min tagasiOsanikud
Äriregister · 16 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 237 992 € | 14 626 € | 34 691 € | €241k | 4 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 194 584 € | 18 905 € | 21 791 € | €240k | 4 | 15.05.2024 |
| 2022 | 1 024 097 € | −89 016 € | 2886 € | €196k | 3 | 30.06.2023 |
| 2021 | 629 832 € | 52 045 € | 81 902 € | €314k | 3 | 24.05.2022 |
| 2020 | 396 550 € | −1882 € | 39 857 € | €174k | 2 | 17.05.2021 |
| 2019 | 392 402 € | 2985 € | 41 739 € | €184k | 3 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 624 356 € | 55 103 € | 17 505 € | 4 |
| 2025 | 2 602 015 € | 211 165 € | 73 035 € | 4 |
| 2024 | 1 801 854 € | 194 796 € | 65 401 € | 4 |
| 2023 | 1 764 439 € | 176 822 € | 60 362 € | 4 |
| 2022 | 1 458 484 € | 140 935 € | 39 791 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €624k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €55k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €558k | €664k | €701k | €679k |
| Riigimaksud 2025 | €47k | €48k | €60k | €56k |
| Tööjõumaksud 2025 | €18k | €18k | €19k | €18k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €367k | €428k | €536k | €471k |
| Riigimaksud 2024 | €39k | €46k | €55k | €54k |
| Tööjõumaksud 2024 | €16k | €17k | €16k | €16k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €426k | €413k | €475k | €450k |
| Riigimaksud 2023 | €35k | €41k | €49k | €51k |
| Tööjõumaksud 2023 | €13k | €15k | €16k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €269k | €372k | €416k | €401k |
| Riigimaksud 2022 | €30k | €32k | €38k | €41k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €10k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 4 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 10 h tagasiAjalugu (12)
Äriregister kanded03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10192899 / 6 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10192899 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10192899 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 7 sündmust
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10192899 / 3 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.06.2015
Muutmiskanne
Ä 10192899 / 2 · Olek: Jõustunud
19.06.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.02.2014
Esmakanne
Ä 10192899 · Olek: Jõustunud
13.02.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Tarmo MelkJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet