Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.02.2014Äriregister
- Aadress
- Peterburi tee 74-8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43351 — Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101829591MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 133 037 € | 14 287 € | 80 265 € | €103k | 4 | 13.02.2026 |
| 2024 | 179 173 € | 12 456 € | 126 291 € | €147k | 4 | 27.06.2025 |
| 2023 | 52 468 € | 12 199 € | 96 711 € | €123k | 1 | 06.06.2024 |
| 2022 | 67 082 € | 9998 € | 84 512 € | €96k | 1 | 18.07.2023 |
| 2021 | 44 520 € | 16 134 € | 82 229 € | €86k | 1 | 17.02.2022 |
| 2020 | 37 484 € | 12 217 € | 66 095 € | €74k | 1 | 23.03.2021 |
| 2019 | 97 719 € | 15 920 € | 53 878 € | €99k | 1 | 02.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 11 573 € | 2612 € | 2335 € | 2 |
| 2025 | 58 535 € | 11 608 € | 17 482 € | 3 |
| 2024 | 69 427 € | 6370 € | 6281 € | 5 |
| 2023 | 36 454 € | 0 € | 2272 € | 1 |
| 2022 | 62 399 € | 2541 € | 1887 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €12k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €39k | €20k | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | €4k | 0 € | €3k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €3k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 4 | 4 | 3 |
| Käive 2024 | €6k | €24k | €18k | €21k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | €4k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | 653 € | 791 € | €2k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 3 | 2 | 5 |
| Käive 2023 | €24k | €5k | €6k | €1k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 586 € | 536 € | 575 € | 575 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €23k | €10k | €6k | €23k |
| Riigimaksud 2022 | 437 € | €1k | 526 € | 450 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 473 € | 457 € | 470 € | 487 € |
| Töötajaid 2022 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Toetused (1 · €2k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
1541 €
Ajalugu (25)
Äriregister kanded03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10193242 / 10 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10193242 / 9 · Olek: Jõustunud
08.03.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 20 sündmust
08.03.2018
Muutmiskanne
Ä 10193242 / 8 · Olek: Jõustunud
05.03.2018
Muutmiskanne
Ä 10193242 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
27.02.2018
Muutmiskanne
Ä 10193242 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.02.2018
Muutmiskanne
Ä 10193242 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10193242 / 7 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10193242 / 6 · Olek: Jõustunud
28.03.2017
Muutmiskanne
Ä 10193242 / 5 · Olek: Jõustunud
06.03.2017
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 10193242 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.02.2017
Muutmiskanne
Ä 10193242 / M2 · Olek: Jõustunud
01.02.2017
Korraldav määrus
Ä 10193242 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10193242 / 4 · Olek: Jõustunud
09.05.2014
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 3
09.05.2014
Ümberkujundamiskanne
Ä 10193242 / 3 · Olek: Jõustunud
02.05.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.05.2014
Muutmiskanne
Ä 10193242 / 2 · Olek: Jõustunud
25.02.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
25.02.2014
Esmakanne
Ä 10193242 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Erkki IvanovJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet