Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.03.2014Äriregister
- Aadress
- Aia tn 4, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10111 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56111 — Restoranide ja kohvikute tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101702553MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3000,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 7 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 7 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€790kviimane
€1.0m€500k0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€383kviimane
€500k€250k−1 €
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 790 440 € | 382 891 € | 635 162 € | €665k | 6 | 16.03.2026 |
| 2024 | 849 891 € | 248 832 € | 252 271 € | €333k | 6 | 21.04.2025 |
| 2023 | 786 507 € | 352 872 € | 711 008 € | €743k | 6 | 08.04.2024 |
| 2022 | 719 751 € | 280 903 € | 567 736 € | €593k | 6 | 01.05.2023 |
| 2021 | 466 215 € | 163 033 € | 491 654 € | €510k | 4 | 18.03.2022 |
| 2020 | 358 532 € | 98 377 € | 452 876 € | €462k | 11 | 17.03.2021 |
| 2019 | 570 136 € | 231 094 € | 356 833 € | €452k | 27 | 03.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 169 694 € | 34 119 € | 8468 € | 4 |
| 2025 | 862 744 € | 212 982 € | 35 770 € | 6 |
| 2024 | 893 517 € | 283 275 € | 47 867 € | 7 |
| 2023 | 851 007 € | 185 925 € | 36 441 € | 8 |
| 2022 | 795 217 € | 168 563 € | 28 062 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €170k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €34k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €200k | €191k | €282k | €189k |
| Riigimaksud 2025 | €85k | €35k | €54k | €39k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €8k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 7 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €185k | €218k | €292k | €198k |
| Riigimaksud 2024 | €157k | €37k | €52k | €37k |
| Tööjõumaksud 2024 | €21k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 9 | 8 | 7 |
| Käive 2023 | €202k | €207k | €268k | €173k |
| Riigimaksud 2023 | €30k | €31k | €95k | €29k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €7k | €17k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 6 | 8 |
| Käive 2022 | €148k | €197k | €256k | €195k |
| Riigimaksud 2022 | €21k | €78k | €39k | €30k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €10k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 4 | 5 | 4 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 17 h tagasiToetused (1 · €1k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
1256 €
Ajalugu (18)
Äriregister kanded09.10.2025
Muutmiskanne
Ä 10193761 / 9 · Olek: Jõustunud
09.10.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10193761 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
05.03.2019
Muutmiskanne
Ä 10193761 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
05.03.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10193761 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10193761 / 5 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.11.2016
Muutmiskanne
Ä 10193761 / 4 · Olek: Jõustunud
07.11.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10193761 / 3 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.11.2015
Muutmiskanne
Ä 10193761 / 2 · Olek: Jõustunud
11.11.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.03.2014
Esmakanne
Ä 10193761 · Olek: Jõustunud
11.03.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Giuseppe La MarcaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Francesco D'avinoAsutaja · 1 muu ettevõte