Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.03.2014Äriregister
- Aadress
- Loitsu tn 1-177ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.tarkus24.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5282428Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 85591 — KeeleõpeÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102155688MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 17 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi tarkus24.ee9 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Lehe ehitaja
Elementor
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 630 781 € | 78 325 € | 139 861 € | €191k | 5 | 03.03.2025 |
| 2023 | 749 413 € | 150 392 € | 179 934 € | €233k | 6 | 08.05.2024 |
| 2022 | 689 911 € | 14 483 € | 115 725 € | €173k | 9 | 01.06.2023 |
| 2021 | 852 049 € | 204 046 € | 285 544 € | €352k | 7 | 04.04.2022 |
| 2020 | 489 986 € | 63 899 € | 81 498 € | €139k | 7 | 25.05.2021 |
| 2019 | 179 369 € | 16 088 € | 17 599 € | €45k | 5 | 16.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 104 835 € | 58 809 € | 41 380 € | 28 |
| 2025 | 532 000 € | 258 808 € | 139 120 € | 30 |
| 2024 | 669 953 € | 270 452 € | 126 970 € | 33 |
| 2023 | 731 588 € | 273 630 € | 140 927 € | 28 |
| 2022 | 698 317 € | 336 101 € | 180 478 € | 67 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €105k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €59k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €41k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 28 | — | — | — |
| Käive 2025 | €149k | €156k | €112k | €116k |
| Riigimaksud 2025 | €66k | €77k | €47k | €69k |
| Tööjõumaksud 2025 | €40k | €30k | €25k | €43k |
| Töötajaid 2025 | 30 | 29 | 31 | 30 |
| Käive 2024 | €169k | €199k | €148k | €154k |
| Riigimaksud 2024 | €60k | €100k | €56k | €54k |
| Tööjõumaksud 2024 | €31k | €41k | €29k | €27k |
| Töötajaid 2024 | 31 | 32 | 31 | 33 |
| Käive 2023 | €194k | €201k | €163k | €174k |
| Riigimaksud 2023 | €65k | €72k | €71k | €65k |
| Tööjõumaksud 2023 | €37k | €37k | €37k | €30k |
| Töötajaid 2023 | 66 | 62 | 60 | 28 |
| Käive 2022 | €181k | €173k | €161k | €183k |
| Riigimaksud 2022 | €78k | €109k | €72k | €78k |
| Tööjõumaksud 2022 | €48k | €45k | €46k | €42k |
| Töötajaid 2022 | 58 | 61 | 66 | 67 |
Riigihanked (1 · €8k)
Riigihangete register · 13 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 15.02.2020 | Eesti keele iseseisva õppe nõustamine keelekohvikutes 2020-2021 | Integratsiooni Sihtasutus | 7800 € |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10193871 / 8 · Olek: Jõustunud
17.05.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.05.2022
Muutmiskanne
Ä 10193871 / 7 · Olek: Jõustunud
06.04.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
06.04.2018
Muutmiskanne
Ä 10193871 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10193871 / 5 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10193871 / 4 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10193871 / 3 · Olek: Jõustunud
07.03.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.03.2016
Muutmiskanne
Ä 10193871 / 2 · Olek: Jõustunud
14.03.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
14.03.2014
Esmakanne
Ä 10193871 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Roman PankratovJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Tatjana RomanovaJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet