Üldandmed
Äriregister · 13 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.03.2014Äriregister
- Aadress
- Ülase tn 5, Rakvere linn, 44306 Lääne-Viru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5290733Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 69202 — Raamatupidamine, maksualane nõustamineÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 13 h tagasiAsutajad
Äriregister · 13 h tagasiOsanikud
Äriregister · 13 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 13 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€16kviimane
€20k€10k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€7kviimane
€10k€5k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 16 099 € | 7322 € | 34 230 € | €35k | 0 | 14.06.2025 |
| 2023 | 17 005 € | 8339 € | 31 408 € | €32k | 0 | 17.06.2024 |
| 2022 | 13 713 € | 6380 € | 27 569 € | €28k | 0 | 20.06.2023 |
| 2021 | 13 572 € | 7972 € | 24 189 € | €25k | 0 | 24.06.2022 |
| 2020 | 7288 € | 309 € | 16 217 € | €17k | 0 | 22.06.2021 |
| 2019 | 8975 € | 1473 € | 16 409 € | €18k | 0 | 18.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 564 € | 627 € | — |
| 2025 | — | 5299 € | 4186 € | — |
| 2024 | — | 3637 € | 2813 € | — |
| 2023 | — | 3664 € | 2713 € | — |
| 2022 | — | 3131 € | 2544 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 564 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 627 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | 560 € | 564 € | €4k | 564 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 609 € | 627 € | €2k | 627 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | 473 € | 473 € | €2k | 552 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 491 € | 491 € | €1k | 573 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | 473 € | 473 € | €2k | 473 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 491 € | 491 € | €1k | 491 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | 579 € | 473 € | €2k | 473 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 601 € | 491 € | 961 € | 491 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (8)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40037082 / 4 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40037082 / 3 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40037082 / 2 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 3 sündmust
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.03.2014
Esmakanne
Ä 40037082 · Olek: Jõustunud
14.03.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Tiia RenserJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte