Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.03.2014Äriregister
- Aadress
- Näituse tn 13-11, Tartu linn, Tartu linn, 50409 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55630987Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43411 — KatusetöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101871358MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 12 h tagasiAsutajad
Äriregister · 12 h tagasiOsanikud
Äriregister · 12 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 12 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€218kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€43kviimane
€100k€50k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 218 059 € | 43 122 € | 52 942 € | €138k | 4 | 27.06.2025 |
| 2023 | 159 630 € | 16 738 € | 59 820 € | €63k | 4 | 30.06.2024 |
| 2022 | 134 346 € | 37 603 € | 62 792 € | €64k | 2 | 05.11.2023 |
| 2021 | 70 436 € | 7214 € | 25 189 € | €27k | 3 | 28.06.2022 |
| 2020 | 102 393 € | 52 865 € | 14 861 € | €15k | 4 | 29.07.2021 |
| 2019 | 108 243 € | 25 246 € | 12 911 € | €32k | 3 | 27.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 60 277 € | 0 € | 3340 € | 5 |
| 2025 | 336 252 € | 23 909 € | 21 055 € | 4 |
| 2024 | 153 476 € | 22 299 € | 12 307 € | 4 |
| 2023 | 190 333 € | 14 868 € | 12 928 € | 5 |
| 2022 | 91 394 € | 13 736 € | 12 678 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €60k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €104k | €67k | €80k | €86k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €4k | €7k | €7k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €4k | €7k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 6 | 5 | 4 |
| Käive 2024 | €39k | €24k | €46k | €45k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €4k | €5k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €4k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €48k | €39k | €24k | €79k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 4 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €4k | €17k | €29k | €41k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €2k | €3k | €5k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded05.11.2023
Muutmiskanne
Ä 20067123 / 7 · Olek: Jõustunud
05.11.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
20.10.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20067123 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20067123 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 15 sündmust
23.03.2022
Muutmiskanne
Ä 20067123 / 5 · Olek: Jõustunud
23.03.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.11.2020
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 20067123 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
12.03.2019
Korraldav määrus
Ä 20067123 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
12.09.2018
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 20067123 / M3 · Olek: Jõustunud
09.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20067123 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20067123 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20067123 / 3 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20067123 / 2 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.03.2016
Kustutamiskanne dokumentide hoidjata
Ä 20067123 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.03.2014
Esmakanne
Ä 20067123 · Olek: Jõustunud
24.03.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Argo AruJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet