Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.04.2014Äriregister
- Aadress
- Aru tn 7ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 10711 — Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101711476MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 252 005 € | 38 985 € | 48 123 € | €305k | 5 | 01.07.2025 |
| 2023 | 240 106 € | 3042 € | 46 412 € | €275k | 4 | 27.06.2024 |
| 2022 | 266 014 € | 5055 € | 36 002 € | €246k | 4 | 17.08.2023 |
| 2021 | 224 553 € | 5456 € | 30 697 € | €204k | 5 | 27.06.2022 |
| 2020 | 240 939 € | −988 € | 15 491 € | €182k | 6 | 03.09.2021 |
| 2019 | 306 862 € | 44 140 € | 16 479 € | €146k | 10 | 13.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 69 033 € | 3686 € | 2983 € | 4 |
| 2025 | 250 489 € | 40 003 € | 18 540 € | 2 |
| 2024 | 250 714 € | 50 494 € | 31 488 € | 5 |
| 2023 | 238 451 € | 39 440 € | 21 809 € | 4 |
| 2022 | 267 217 € | 35 175 € | 21 392 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €69k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €69k | €71k | €54k | €57k |
| Riigimaksud 2025 | €19k | €8k | €10k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €5k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €65k | €62k | €58k | €65k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €7k | €17k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €5k | €11k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 6 | 5 |
| Käive 2023 | €62k | €62k | €58k | €57k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €8k | €10k | €14k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €4k | €6k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €59k | €73k | €66k | €70k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | €13k | €9k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €7k | €7k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 2 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 2 h tagasiToetused (3 · €14k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISTurismisektori tarkvarade liitumis- ja liidestamistoetus (2025-2027)Euroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2025
6412 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2025
6412 €
TöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
803 €
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10195089 / 8 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10195089 / 7 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 13 sündmust
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10195089 / 6 · Olek: Jõustunud
29.06.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
29.06.2017
Muutmiskanne
Ä 10195089 / 5 · Olek: Jõustunud
24.09.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 4
24.09.2014
Muutmiskanne
Ä 10195089 / 4 · Olek: Jõustunud
03.09.2014
Muutmiskanne
Ä 10195089 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.08.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.08.2014
Muutmiskanne
Ä 10195089 / 3 · Olek: Jõustunud
19.05.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.05.2014
Muutmiskanne
Ä 10195089 / 2 · Olek: Jõustunud
17.04.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
17.04.2014
Esmakanne
Ä 10195089 · Olek: Jõustunud
16.04.2014
Esmakanne
Ä 10195089 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Ville VallasteJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Anneli VallasteJuhatuse liige · 1 muu ettevõte