Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.04.2014Äriregister
- Aadress
- Sambla tn 8-1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47761 — Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101733658MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 203 963 € | 21 201 € | 54 803 € | €65k | 3 | 31.01.2025 |
| 2023 | 165 746 € | 29 063 € | 33 602 € | €38k | 2 | 27.06.2024 |
| 2022 | 103 105 € | 854 € | 4539 € | €14k | 2 | 26.06.2023 |
| 2021 | 37 414 € | −536 € | 3684 € | €15k | 0 | 18.07.2022 |
| 2020 | 8547 € | 1585 € | 4220 € | €4k | 0 | 27.06.2021 |
| 2019 | 2775 € | −46 € | −14 € | €4k | 0 | 06.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 75 639 € | 14 438 € | 4906 € | 5 |
| 2025 | 348 370 € | 63 357 € | 19 084 € | 4 |
| 2024 | 199 329 € | 30 787 € | 9619 € | 4 |
| 2023 | 162 218 € | 22 882 € | 8731 € | 2 |
| 2022 | 102 228 € | 11 831 € | 5790 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €76k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €57k | €106k | €96k | €90k |
| Riigimaksud 2025 | €12k | €17k | €17k | €17k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €36k | €55k | €50k | €59k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €8k | €5k | €13k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €2k | €2k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €28k | €55k | €42k | €37k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €7k | €7k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €22k | €31k | €24k | €25k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €3k | €3k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | 857 € | 857 € | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (28)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10195419 / 11 · Olek: Jõustunud
18.07.2022
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 10195419 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.07.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 10
21.07.2020
Muutmiskanne
Ä 10195419 / 10 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 23 sündmust
16.07.2020
Muutmiskanne
Ä 10195419 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.11.2019
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 10195419 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.02.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 9
08.02.2019
Muutmiskanne
Ä 10195419 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.02.2019
Muutmiskanne
Ä 10195419 / 9 · Olek: Jõustunud
06.02.2019
Muutmiskanne
Ä 10195419 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.02.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
01.02.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10195419 / 8 · Olek: Jõustunud
18.01.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2019
Muutmiskanne
Ä 10195419 / 7 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10195419 / 6 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10195419 / 5 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10195419 / 4 · Olek: Jõustunud
14.10.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.10.2015
Muutmiskanne
Ä 10195419 / 3 · Olek: Jõustunud
07.10.2015
Muutmiskanne
Ä 10195419 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.05.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
08.05.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10195419 / 2 · Olek: Jõustunud
24.04.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
24.04.2014
Esmakanne
Ä 10195419 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Merle ŠteinJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet