Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.05.2014Äriregister
- Aadress
- Valgevase tn 7-1, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10414 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 31091 — Mujal liigitamata mööbli tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101717894MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad (4)
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud (4)
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad (4)
Äriregister · 8 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2023
300 €viimane
€5k€2k−1 €
201920212023
Puhaskasum · 2019–2023
−371 €viimane
1 €€-2k€-5k
201920212023
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 300 € | −371 € | 2417 € | €5k | 0 | 01.09.2024 |
| 2022 | 2150 € | −2693 € | 2788 € | €3k | 0 | 12.04.2023 |
| 2021 | 0 € | −309 € | 5480 € | €5k | 0 | 04.02.2022 |
| 2020 | 150 € | −2129 € | 5790 € | €8k | 0 | 29.06.2021 |
| 2019 | 0 € | −1541 € | 7919 € | €8k | 0 | 18.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€2k€1k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | — | — | — |
| 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| 2024 | 475 € | 83 € | 0 € | — |
| 2023 | 75 € | 0 € | 0 € | — |
| 2022 | 2150 € | 357 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | — | — | 0 € | — |
| Tööjõumaksud 2025 | — | — | 0 € | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 225 € | 0 € | 0 € | 250 € |
| Riigimaksud 2024 | 45 € | 0 € | 0 € | 38 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | 75 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | — | 0 € | — | — |
| Tööjõumaksud 2023 | — | 0 € | — | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €2k | 0 € | 500 € | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | 283 € | — | 74 € | — |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | — | 0 € | — |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.07.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10195947 / 9 · Olek: Jõustunud
01.07.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 9
10.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10195947 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10195947 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 17 sündmust
18.10.2018
Muutmiskanne
Ä 10195947 / 7 · Olek: Jõustunud
18.10.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10195947 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10195947 / 5 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
29.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10195947 / 4 · Olek: Jõustunud
29.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.03.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10195947 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
22.06.2015
Muutmiskanne
Ä 10195947 / 3 · Olek: Jõustunud
22.06.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
10.06.2015
Muutmiskanne
Ä 10195947 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.04.2015
Muutmiskanne
Ä 10195947 / 2 · Olek: Jõustunud
21.04.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.04.2015
Muutmiskanne
Ä 10195947 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
12.05.2014
Esmakanne
Ä 10195947 · Olek: Jõustunud
12.05.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 10 ettevõttes.
Ettie MikitaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 40%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Jaanika KikkasAsutaja, Osanik 35%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Ahti GrünbergAsutaja, Osanik 12%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Tõnis KalveAsutaja, Osanik 12%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet