Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.05.2014Äriregister
- Aadress
- Ristiku tn 57-18, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10320 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56111 — Restoranide ja kohvikute tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101718563MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan (3)
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad (4)
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 10 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€2.2mviimane
€5.0m€2.5m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€207kviimane
€500k€250k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 2 176 282 € | 207 421 € | 700 025 € | €977k | 43 | 30.09.2025 |
| 2023AUD | 1 931 505 € | 260 760 € | 597 605 € | €806k | 38 | 30.05.2024 |
| 2022AUD | 1 662 827 € | 148 610 € | 368 243 € | €568k | 39 | 12.09.2023 |
| 2021 | 1 101 681 € | 134 454 € | 235 467 € | €396k | 36 | 30.06.2022 |
| 2020 | 909 042 € | 28 096 € | 116 013 € | €261k | 30 | 30.06.2021 |
| 2019 | 835 654 € | 34 734 € | 87 917 € | €155k | 27 | 08.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 800 679 € | 222 443 € | 107 804 € | 53 |
| 2025 | 2 644 389 € | 700 121 € | 392 982 € | 56 |
| 2024 | 2 117 523 € | 526 470 € | 312 015 € | 54 |
| 2023 | 1 915 622 € | 439 281 € | 268 206 € | 39 |
| 2022 | 1 662 604 € | 369 199 € | 220 830 € | 42 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €801k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €222k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €108k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 53 | — | — | — |
| Käive 2025 | €700k | €696k | €504k | €745k |
| Riigimaksud 2025 | €177k | €190k | €156k | €178k |
| Tööjõumaksud 2025 | €95k | €101k | €95k | €102k |
| Töötajaid 2025 | 54 | 51 | 53 | 56 |
| Käive 2024 | €506k | €487k | €464k | €661k |
| Riigimaksud 2024 | €133k | €126k | €123k | €144k |
| Tööjõumaksud 2024 | €78k | €78k | €74k | €82k |
| Töötajaid 2024 | 38 | 34 | 46 | 54 |
| Käive 2023 | €461k | €464k | €475k | €515k |
| Riigimaksud 2023 | €106k | €107k | €112k | €114k |
| Tööjõumaksud 2023 | €65k | €67k | €69k | €67k |
| Töötajaid 2023 | 35 | 38 | 38 | 39 |
| Käive 2022 | €375k | €422k | €419k | €447k |
| Riigimaksud 2022 | €83k | €76k | €120k | €91k |
| Tööjõumaksud 2022 | €47k | €51k | €62k | €61k |
| Töötajaid 2022 | 38 | 44 | 44 | 42 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 20 h tagasiToetused (1 · €42k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
41 598 €
Ajalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10196257 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
20.01.2022
Muutmiskanne
Ä 10196257 / 6 · Olek: Jõustunud
20.01.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10196257 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10196257 / 4 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10196257 / 3 · Olek: Jõustunud
29.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.11.2014
Muutmiskanne
Ä 10196257 / 2 · Olek: Jõustunud
14.11.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
21.05.2014
Esmakanne
Ä 10196257 · Olek: Jõustunud
21.05.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 12 ettevõttes.
Jarmo AhjuperaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Meelika NõmmeJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet
Sandra VeeremaaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Mihkel RaimAsutaja · 1 muu ettevõte