12664633RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

Marcellus OÜ

Põranda- ja seinakatete paigaldus tegevusala alusel registreeritud 22. mai 2014.

EMTAK 43331Põranda- ja seinakatete paigaldus11+ aastat
Värskendatud 17 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
€92k
▼ 12% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
8
MTA 2026
Tasutud maksud
€73k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 10.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 17 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
22.05.2014Äriregister
Aadress
Viru tn 16ADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Veebileht
www.epoporand.eeÄriregister · domeen aktiivne
Telefon
+372 5292781Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 43331 — Põranda- ja seinakatete paigaldusÄriregister · MTA
KMKR number
EE101724065MTA · käibemaksukohustuslane

Juhtorgan (2)

Äriregister · 17 h tagasi
MM
Eesti · juhatuse liige alates 22.05.2014
Juhatuse liige
MR
Eesti · juhatuse liige alates 26.04.2016
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 17 h tagasi
MM
Eesti · asutaja alates 21.05.2014
Asutaja

Osanikud (2)

Äriregister · 17 h tagasi
MR
Eesti · osanik alates 01.09.2023
Osanik 50%
MM
Eesti · osanik alates 01.09.2023
Osanik 50%

Tegelikud kasusaajad (2)

Äriregister · 17 h tagasi
MR
Eesti · tegelik kasusaaja alates 03.11.2018
Tegelik kasusaaja
MM
Eesti · tegelik kasusaaja alates 03.11.2018
Tegelik kasusaaja

Tütarettevõtted

Äriregister osanikud · 17 h tagasi

Marcellus OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.

Tehnoloogiad

Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi
epoporand.ee6 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
JavaScript-teek
jQuery
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
20241 066 392 €79 854 €254 624 €€453k1004.06.2025
2023801 095 €44 657 €204 770 €€252k1020.06.2024
2022914 293 €83 009 €230 113 €€291k1130.05.2023
2021930 720 €115 780 €227 104 €€318k1027.05.2022
2020863 274 €154 216 €241 324 €€299k1025.06.2021
2019804 636 €125 139 €177 108 €€236k1025.06.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv92 160 €39 616 €33 730 €8
2025558 150 €175 667 €127 946 €9
2024677 762 €131 035 €107 773 €8
2023185 242 €93 106 €90 254 €7
2022193 350 €101 708 €90 242 €8
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€92k
Riigimaksud 2026€40k
Tööjõumaksud 2026€34k
Töötajaid 20268
Käive 2025€105k€143k€160k€150k
Riigimaksud 2025€37k€50k€51k€37k
Tööjõumaksud 2025€30k€31k€36k€31k
Töötajaid 20259999
Käive 2024€106k€164k€95k€312k
Riigimaksud 2024€17k€45k€32k€37k
Tööjõumaksud 2024€22k€25k€29k€32k
Töötajaid 20248888
Käive 2023€14k€35k€46k€91k
Riigimaksud 2023€21k€21k€21k€29k
Tööjõumaksud 2023€23k€22k€22k€23k
Töötajaid 20237777
Käive 2022€56k€23k€25k€90k
Riigimaksud 2022€23k€19k€22k€37k
Tööjõumaksud 2022€20k€21k€24k€25k
Töötajaid 20227888

Riigihanked (1 · €40k)

Riigihangete register · 12 h tagasi
KuupäevHangeOstjaSumma
20.06.2025
Vanasadama kaide nr 5 ja 12 pinnakatete taastamine
aktsiaselts TALLINNA SADAM40 475 €

Ajalugu (17)

Äriregister kanded
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40037400 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
09.11.2021
Muutmiskanne
Ä 40037400 / 7 · Olek: Jõustunud
09.11.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40037400 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40037400 / 5 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
26.04.2016
Muutmiskanne
Ä 40037400 / 4 · Olek: Jõustunud
26.04.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.06.2014
Muutmiskanne
Ä 40037400 / 3 · Olek: Jõustunud
16.06.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.06.2014
Muutmiskanne
Ä 40037400 / 2 · Olek: Jõustunud
03.06.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.05.2014
Muutmiskanne
Ä 40037400 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
22.05.2014
Esmakanne
Ä 40037400 · Olek: Jõustunud
22.05.2014
Esmakanne
Kanne nr 1

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.