Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.05.2014Äriregister
- Aadress
- Eestiigi tee 3, Vääna-Jõesuu küla, Harku vald, 76909 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86211 — ÜldarstiabiÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 2 h tagasiOÜ Kibuvitsa Perearstikeskus on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€11kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€129kviimane
€200k€100k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11 365 € | 128 763 € | 534 624 € | €566k | 10 | 30.06.2025 |
| 2023 | 6431 € | 84 125 € | 405 861 € | €447k | 10 | 29.07.2024 |
| 2022 | 8201 € | 10 233 € | 321 736 € | €361k | 8 | 08.08.2023 |
| 2021 | 19 362 € | 44 870 € | 311 502 € | €348k | 6 | 01.07.2022 |
| 2020 | 16 407 € | 43 491 € | 266 631 € | €292k | 4 | 09.08.2021 |
| 2019 | 191 882 € | 39 706 € | 223 140 € | €244k | 4 | 10.12.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 21 974 € | 24 066 € | 2 |
| 2025 | — | 120 336 € | 131 140 € | 7 |
| 2024 | — | 118 062 € | 126 558 € | 7 |
| 2023 | — | 109 202 € | 116 182 € | 12 |
| 2022 | — | 97 196 € | 103 606 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €22k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €24k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €26k | €28k | €34k | €32k |
| Tööjõumaksud 2025 | €28k | €30k | €38k | €35k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 8 | 9 | 7 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €31k | €31k | €28k | €28k |
| Tööjõumaksud 2024 | €34k | €33k | €30k | €30k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 11 | 9 | 7 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €30k | €24k | €26k | €29k |
| Tööjõumaksud 2023 | €32k | €26k | €28k | €31k |
| Töötajaid 2023 | 11 | 12 | 10 | 12 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €23k | €22k | €26k | €26k |
| Tööjõumaksud 2022 | €25k | €23k | €28k | €27k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 8 | 9 | 9 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded10.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10196310 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10196310 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
31.01.2023
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10196310 / 5 · Olek: Jõustunud
31.01.2023
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 9 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10196310 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10196310 / 3 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.06.2016
Muutmiskanne
Ä 10196310 / 2 · Olek: Jõustunud
01.06.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
25.05.2016
Muutmiskanne
Ä 10196310 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.05.2014
Esmakanne
Ä 10196310 · Olek: Jõustunud
23.05.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Aleksandra GarkušaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet