Üldandmed
Äriregister · 31 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.06.2014Äriregister
- Aadress
- KodupaigaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56499040Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101726416MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 31 min tagasiAsutajad
Äriregister · 31 min tagasiOsanikud
Äriregister · 31 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 31 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 239 518 € | −239 357 € | 354 405 € | €1.1m | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 348 281 € | −42 923 € | 293 920 € | €692k | 3 | 28.06.2024 |
| 2022 | 691 529 € | 82 367 € | 338 842 € | €627k | 4 | 17.03.2023 |
| 2021 | 409 156 € | 9187 € | 256 475 € | €657k | 3 | 29.03.2023 |
| 2020 | 379 392 € | 161 470 € | 257 288 € | €439k | 3 | 04.02.2021 |
| 2019 | 361 619 € | 88 457 € | 95 818 € | €235k | 3 | 29.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 61 468 € | 6819 € | 4357 € | 2 |
| 2025 | 180 491 € | 72 393 € | 43 778 € | 2 |
| 2024 | 243 747 € | 47 263 € | 72 663 € | 2 |
| 2023 | 552 946 € | 115 165 € | 83 516 € | 3 |
| 2022 | 478 720 € | 116 878 € | 85 956 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €61k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €85k | 0 € | €26k | €70k |
| Riigimaksud 2025 | €21k | €14k | €21k | €16k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €11k | €14k | €11k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 3 | 4 | 2 |
| Käive 2024 | €30k | €7k | €45k | €161k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | €24k | €23k |
| Tööjõumaksud 2024 | €18k | €16k | €23k | €16k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 4 | 4 | 2 |
| Käive 2023 | €239k | 0 € | €65k | €248k |
| Riigimaksud 2023 | €10k | 0 € | €35k | €70k |
| Tööjõumaksud 2023 | €21k | €18k | €26k | €18k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 5 | 4 | 3 |
| Käive 2022 | €23k | €4k | €59k | €393k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | 0 € | €21k | €88k |
| Tööjõumaksud 2022 | €19k | €18k | €23k | €26k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 6 | 4 |
Ametlikud teadaanded (1)
Ametlikud Teadaanded · 9 min tagasiTartu Maakohus (Tartu kohtumaja)27.05.2025#2461396
Toetused (8 · €266k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielik58 000 €
PRIAEU/EAFRD2024
55 361 €
PRIAEU/EAFRD2024
30 887 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
PRIAEU/EAFRD2023
65 265 €
Näita ülejäänud (2)
PRIAEU/EAFRD2023
29 741 €
PRIAEU/EAFRD2023
20 776 €
Ajalugu (12)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30053618 / 5 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30053618 / 4 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 7 sündmust
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30053618 / 3 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30053618 / 2 · Olek: Jõustunud
19.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30053618 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.06.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
13.06.2014
Esmakanne
Ä 30053618 · Olek: Jõustunud
30.05.2014
Esmakanne
Ä 30053618 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Neil IlvesJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet