Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.06.2014Äriregister
- Aadress
- Vibu tn 2-25, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10415 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 9699 — Muu mujal liigitamata teenindusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101802709MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2508,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 3 h tagasiKometEst Corporation OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€31kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-82kviimane
€1.0m€450k€-100k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 30 640 € | −82 437 € | 858 699 € | €1.4m | 0 | 02.04.2025 |
| 2023 | 182 300 € | 165 365 € | 941 136 € | €1.7m | 0 | 02.07.2024 |
| 2022 | 17 912 € | 14 896 € | 775 771 € | €1.5m | 0 | 24.11.2023 |
| 2021 | 17 370 € | 16 744 € | 760 875 € | €1.2m | 0 | 02.05.2023 |
| 2020 | 93 600 € | 556 874 € | 713 607 € | €1.3m | 0 | 19.08.2021 |
| 2019 | 425 184 € | 113 409 € | 156 733 € | €738k | 0 | 17.12.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 279 € | 124 € | — |
| 2025 | 35 130 € | 2537 € | 1489 € | — |
| 2024 | 232 966 € | 3086 € | 971 € | — |
| 2023 | 182 300 € | 0 € | 0 € | — |
| 2022 | 115 978 € | 104 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 279 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 124 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | €24k | €7k | €5k |
| Riigimaksud 2025 | 671 € | 622 € | 622 € | 622 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 370 € | 373 € | 373 € | 373 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 0 € | €19k | €207k | €7k |
| Riigimaksud 2024 | — | 412 € | €2k | 584 € |
| Tööjõumaksud 2024 | — | 243 € | 364 € | 364 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | 0 € | €182k | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | — | — |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | — | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | 542 € | €17k | €92k | €6k |
| Riigimaksud 2022 | 104 € | — | 0 € | — |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | — | 0 € | — |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Riigihanked (2 · €129k)
Riigihangete register · 2 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 17.07.2018 | Mittetulundusühing EISMA SADAM | 89 190 € | |
| 13.10.2017 | Lõunaranna Investeeringud OÜ | 39 900 € |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded27.10.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10197236 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10197236 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.09.2018
Muutmiskanne
Ä 10197236 / 8 · Olek: Jõustunud
17.09.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 15 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10197236 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
13.11.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10197236 / 6 · Olek: Jõustunud
13.11.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
10.06.2015
Muutmiskanne
Ä 10197236 / 5 · Olek: Jõustunud
10.06.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.12.2014
Muutmiskanne
Ä 10197236 / 4 · Olek: Jõustunud
19.12.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 4
08.12.2014
Ümberkujundamiskanne
Ä 10197236 / 3 · Olek: Jõustunud
08.12.2014
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 3
05.09.2014
Muutmiskanne
Ä 10197236 / 2 · Olek: Jõustunud
05.09.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
01.09.2014
Muutmiskanne
Ä 10197236 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.06.2014
Esmakanne
Ä 10197236 · Olek: Jõustunud
20.06.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Jussi Sakari KeveriJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet