Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.06.2014Äriregister
- Aadress
- Veski-Viinamärdi, Luke küla, Nõo vald, 61614 Tartu maakondADS / Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 1051 — Piimatoodete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101731223MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 2 h tagasiOÜ Viinamärdi Talu on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€268kviimane
€500k€250k0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€-35kviimane
€50k0 €€-50k
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 268 227 € | −35 196 € | 188 576 € | €1.1m | 4 | 20.04.2026 |
| 2024 | 254 809 € | 26 910 € | 223 781 € | €940k | 3 | 02.03.2025 |
| 2023 | 230 075 € | 6385 € | 196 871 € | €634k | 3 | 14.02.2024 |
| 2022 | 211 201 € | 18 097 € | 190 486 € | €613k | 3 | 12.03.2023 |
| 2021 | 179 967 € | 6378 € | 8998 € | €613k | 3 | 10.04.2022 |
| 2020 | 144 695 € | 16 388 € | 2619 € | €588k | 2 | 31.12.2020 |
| 2019 | 64 796 € | −25 204 € | −78 769 € | €565k | 0 | 28.01.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 63 872 € | 9421 € | 4067 € | 5 |
| 2025 | 275 777 € | 18 429 € | 17 400 € | 5 |
| 2024 | 295 816 € | 18 813 € | 12 919 € | 5 |
| 2023 | 239 218 € | 28 013 € | 14 122 € | 4 |
| 2022 | 221 781 € | 27 815 € | 12 333 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €64k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €55k | €63k | €83k | €74k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | 0 € | €7k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €5k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €93k | €67k | €79k | €57k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €6k | €7k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 5 |
| Käive 2023 | €40k | €63k | €75k | €61k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €11k | €7k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €5k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €50k | €52k | €68k | €51k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €8k | €9k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €4k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Toetused (8 · €28k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa15 520 €
2747 €
PRIAEU/EAFRD2024
2432 €
PRIAEU/EAFRD2024
609 €
PRIAEU/EAFRD2024
521 €
PRIAEU/EAFRD2023
2822 €
Näita ülejäänud (2)
PRIAEU/EAFRD2023
1717 €
PRIAEU/EAFRD2023
1286 €
Ajalugu (16)
Äriregister kanded22.11.2023
Muutmiskanne
Ä 20068013 / 8 · Olek: Jõustunud
22.11.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20068013 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
30.11.2022
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20068013 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
30.11.2022
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 6
21.09.2020
Muutmiskanne
Ä 20068013 / 5 · Olek: Jõustunud
21.09.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20068013 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20068013 / 3 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.11.2014
Muutmiskanne
Ä 20068013 / 2 · Olek: Jõustunud
13.11.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
25.06.2014
Esmakanne
Ä 20068013 · Olek: Jõustunud
25.06.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Denis PrettoJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 85%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Annemari PolikarpusJuhatuse liige, Osanik 15%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet