Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.07.2014Äriregister
- Aadress
- Ehitajate tee 116ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46901 — Spetsialiseerimata hulgikaubandusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101732303MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 408 090 € | 129 642 € | 199 421 € | €337k | 4 | 26.06.2025 |
| 2023 | 1 644 926 € | 141 866 € | 269 779 € | €406k | 5 | 25.06.2024 |
| 2022 | 1 555 295 € | 193 257 € | 377 910 € | €572k | 5 | 28.06.2023 |
| 2021 | 1 175 390 € | 116 043 € | 274 653 € | €425k | 5 | 12.04.2022 |
| 2020 | 1 227 062 € | 112 494 € | 205 195 € | €419k | 4 | 20.06.2021 |
| 2019 | 2 038 737 € | 190 759 € | 197 538 € | €564k | 4 | 09.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 409 268 € | 83 262 € | 17 414 € | 4 |
| 2025 | 1 954 465 € | 325 000 € | 64 286 € | 4 |
| 2024 | 2 435 259 € | 380 197 € | 68 362 € | 4 |
| 2023 | 2 924 228 € | 440 626 € | 73 413 € | 5 |
| 2022 | 2 605 703 € | 345 835 € | 61 744 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €409k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €83k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €17k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €542k | €543k | €386k | €484k |
| Riigimaksud 2025 | €95k | €94k | €60k | €77k |
| Tööjõumaksud 2025 | €18k | €16k | €15k | €15k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €544k | €644k | €678k | €570k |
| Riigimaksud 2024 | €76k | €99k | €110k | €94k |
| Tööjõumaksud 2024 | €20k | €16k | €17k | €15k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €669k | €875k | €633k | €746k |
| Riigimaksud 2023 | €96k | €144k | €87k | €113k |
| Tööjõumaksud 2023 | €19k | €20k | €18k | €17k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €515k | €637k | €640k | €814k |
| Riigimaksud 2022 | €73k | €96k | €82k | €94k |
| Tööjõumaksud 2022 | €16k | €16k | €15k | €14k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10197818 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10197818 / 6 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 9 sündmust
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10197818 / 5 · Olek: Jõustunud
13.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
13.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10197818 / 4 · Olek: Jõustunud
08.10.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.10.2014
Muutmiskanne
Ä 10197818 / 3 · Olek: Jõustunud
05.08.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.08.2014
Muutmiskanne
Ä 10197818 / 2 · Olek: Jõustunud
09.07.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
09.07.2014
Esmakanne
Ä 10197818 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Jaak AustrinJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Rene-Ben NavaJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Aivar KuldsaarJuhatuse liige, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte