Üldandmed
Äriregister · 14 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.07.2014Äriregister
- Aadress
- Roosi tn 7-1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- forestplus.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 58536925Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 4778 — Muude uute kaupade jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101755021MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 14 h tagasiAsutajad
Äriregister · 14 h tagasiOsanikud
Äriregister · 14 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 14 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 22 h tagasi forestplus.ee7 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
E-pood
WooCommerce
JavaScript-teek
jQuery
Sildihaldur
Google Tag Manager
Veebiserver
Apache
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 860 998 € | 46 270 € | 382 983 € | €495k | 4 | 18.02.2026 |
| 2024 | 823 865 € | 23 999 € | 346 713 € | €416k | 5 | 03.03.2025 |
| 2023 | 862 479 € | 43 767 € | 325 957 € | €454k | 5 | 27.02.2024 |
| 2022 | 758 759 € | 28 486 € | 283 871 € | €466k | 5 | 20.04.2023 |
| 2021 | 714 420 € | 25 044 € | 256 522 € | €354k | 5 | 13.04.2022 |
| 2020 | 643 032 € | 38 202 € | 233 478 € | €297k | 5 | 04.03.2021 |
| 2019 | 503 418 € | 50 171 € | 195 276 € | €230k | 4 | 05.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 91 832 € | 13 711 € | 9923 € | 5 |
| 2025 | 891 323 € | 71 647 € | 47 990 € | 5 |
| 2024 | 837 289 € | 68 835 € | 44 416 € | 4 |
| 2023 | 904 637 € | 82 886 € | 54 180 € | 4 |
| 2022 | 742 984 € | 56 961 € | 42 095 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €92k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €130k | €257k | €300k | €203k |
| Riigimaksud 2025 | €16k | €12k | €24k | €20k |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €11k | €13k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 6 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €113k | €275k | €266k | €183k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €13k | €23k | €19k |
| Tööjõumaksud 2024 | €11k | €11k | €10k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 5 | 5 | 4 |
| Käive 2023 | €181k | €271k | €283k | €170k |
| Riigimaksud 2023 | €12k | €17k | €33k | €21k |
| Tööjõumaksud 2023 | €13k | €13k | €14k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 4 |
| Käive 2022 | €87k | €244k | €249k | €163k |
| Riigimaksud 2022 | €10k | €18k | €15k | €13k |
| Tööjõumaksud 2022 | €10k | €9k | €12k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 5 | 5 | 5 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiRiigihanked (2 · €175k)
Riigihangete register · 10 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 27.09.2022 | Isikukaitse- ja töövahendite ost ja võsa- ning mootorsaagide remont ja hooldus ning varuosade ost | Riigimetsa Majandamise Keskus | 150 000 € |
| 16.08.2022 | Aiatehnika ostmine, hooldus ja remont | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 25 000 € |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40037587 / 7 · Olek: Jõustunud
02.03.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.03.2022
Muutmiskanne
Ä 40037587 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40037587 / 5 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40037587 / 4 · Olek: Jõustunud
17.06.2016
Korraldav määrus
Ä 40037587 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.02.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
18.02.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40037587 / 3 · Olek: Jõustunud
03.08.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.08.2015
Muutmiskanne
Ä 40037587 / 2 · Olek: Jõustunud
10.07.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
10.07.2014
Esmakanne
Ä 40037587 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Riin SatsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet