Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.08.2014Äriregister
- Aadress
- Siidisaba tn 10-2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101740560MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad (4)
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74 941 € | 34 276 € | 38 486 € | €43k | 1 | 03.03.2026 |
| 2024 | 52 359 € | 13 118 € | 16 210 € | €21k | 1 | 19.03.2025 |
| 2023 | 45 353 € | 9703 € | 12 526 € | €17k | 1 | 24.04.2024 |
| 2022 | 38 670 € | 1264 € | 9270 € | €14k | 1 | 09.05.2023 |
| 2021 | 26 549 € | 673 € | 8006 € | €11k | 1 | 15.06.2022 |
| 2020 | 26 789 € | 12 164 € | 19 497 € | €22k | 1 | 12.04.2021 |
| 2019 | 7370 € | 889 € | 14 333 € | €15k | 1 | 27.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 13 937 € | 5294 € | 2278 € | 1 |
| 2025 | 79 949 € | 29 788 € | 10 776 € | 1 |
| 2024 | 57 995 € | 22 108 € | 10 642 € | 1 |
| 2023 | 43 784 € | 17 624 € | 10 415 € | 1 |
| 2022 | 34 980 € | 16 455 € | 11 559 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €14k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €18k | €23k | €20k | €19k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €9k | €7k | €8k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €13k | €17k | €12k | €16k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €7k | €5k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €15k | €10k | €7k | €11k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €4k | €5k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €9k | €8k | €11k | €6k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €4k | €5k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10198591 / 9 · Olek: Jõustunud
23.02.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
23.02.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10198591 / 8 · Olek: Jõustunud
25.06.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 13 sündmust
25.06.2019
Muutmiskanne
Ä 10198591 / 7 · Olek: Jõustunud
03.06.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.06.2019
Muutmiskanne
Ä 10198591 / 6 · Olek: Jõustunud
21.06.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
21.06.2018
Muutmiskanne
Ä 10198591 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10198591 / 4 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10198591 / 3 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10198591 / 2 · Olek: Jõustunud
04.08.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
04.08.2014
Esmakanne
Ä 10198591 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Oliver SaviJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Krister JaanholdAsutaja · 1 muu ettevõte
Mihkel SiinmaaAsutaja · 2 muud ettevõtet
Hans-Herko LusmägiAsutaja · 2 muud ettevõtet